içinde , ,

CEEKLAND Satış Detayları ve Tarihi Açıklandı!

CEEKLAND, gelişmiş pazar yeri işlevselliğine sahip bir ERC-721 standardı, değiştirilemez, geçiş yapılabilir, aktarılabilir bir dijital mülktür.

CEEKLAND Satışının 1. Aşaması 15 Temmuz 2022’de saat 17.00 TSİ (14:00 UTC)’de başlıyor. Muhtemel arazi sahipleri, arazi satışı sırasında sorunsuz giriş için satış öncesinde www.ceek.com adresinde CEEK hesapları oluşturabilir. * Arazi satışına www.ceek.com giriş bilgileri kullanılarak land.ceek.com adresinden ulaşılacaktır. CEEKERS, gelecekte eklenecek ek cüzdanlarla, başlangıçta satın alımlar için MetaMask veya CEEK Cüzdanlarını kullanabilir.

 • Bir www.ceek.com hesabına kaydolmak, arazinin mekansal keşfi mümkün olduğunda, potansiyel arazi alıcılarına/geliştiricilerine CEEK VR Uygulaması aracılığıyla erişim sağlayan sürecin gerekli bir yönüdür. Ayrıca arazi sahipleri ve CEEKERS için birçok işlevi ve özelliği kolaylaştıracaktır.

CEEKLAND

 • CEEK
 • BNB
 • ETH
 • USDT

Ortaklar ve Yüksek Profil Arazi Sahipleri

Ceekland

Arazi Türleri

İşlem ücretleri ve tahsislerden sonraki yüzdeler.

Sanal Arazi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Yer: Arazinin konumu, değişen fayda ve fırsatlar yaratır. Örneğin, su üzerinde bir oyun kurmayı planlıyorsanız, maksimum faydayı elde etmek için su kaynağından yararlanmak için okyanusa yakın bir arazi satın almayı düşünmelisiniz.
 • Popülerlik: Bir yerin popülaritesi, orada meydana gelen olaylara bağlıdır. Örneğin ünlülerin villaları, spor ve konser alanları, burada sık sık gerçekleşecek olan etkinliklerin çeşitliliği göz önüne alındığında popüler olacak. Ek olarak, ünlü mekanlarının popülaritesi, ünlünün hayran kitlesine bağlı olarak değişebilir. Bu tesislerin yakınındaki arazi satın almak için popüler olacak ve yakınlardaki trafik nedeniyle muhtemelen değeri artacaktır.

Ceekland

 • Nadir: Mekanın nadirliği, konuma, boyuta ve popülerliğe bağlı olacaktır. Bazı topraklar diğerlerinden daha nadir olacak. Çoğu mekan 1/1’dir ve bu nedenle oldukça nadirdir. Nadirlik, o büyüklükteki arsa boyutlarının toplam sayısına bağlıdır (örneğin, 1/1 olan mekanlar en nadir olanlardır, ardından 20 x 10’lar vb.)
 • Boyut: Arazi sahipleri, arazilerinin büyüklüğüne bağlı olarak belirli avantajlara sahip olacaklardır. Ayrıca, çoğu ödül mülkün büyüklüğüne bağlıdır.

Arazi Sahibi Ödülleri ve Faydaları

Ceekland

CEEK Metaverse Mekaniği

Ceek NFT taşları ve MetaSwag, CEEKERS’ın ödülleri daha hızlı açmasına yardımcı olacak

CEEKERS, mağazalardan değerli taşlar, MetaSwag, aletler, ayakkabılar, nakliye, yakıt paketleri ve çok daha fazlasını satın alabilir. Bu da ödüllerin daha hızlı açılmasını sağlar. Örneğin, bir airdrop sırasında, belirli ulaşım modlarına sahip CEEKERS, sıcak noktalara daha hızlı hareket edebilecek ve sadece yürüyerek gidebilen CEEKER’lardan daha fazla ödül kazanabilecek.

Ek olarak, bazı taşlar CEEKERS’ın CEEKLAND boyunca token’lar ile dolu hazine sandıklarını açmasını sağlayacaktır. Bir sandığa erişmek için izin verilen süre, ona erişmek için kullanılan belirli mücevhere bağlıdır. Mücevherler ve MetaSwag, CEEKERS’a CEEKLAND içinde çeşitli hizmetler sağlamak için CEEK NFT pazarında periyodik olarak piyasaya sürülecektir.

CEEKERS’ın ApeSwap Jungleverse çiftliklerinden hasat edebilecekleri karanlık alanları görmelerini sağlayan ışık yayan taşlar.

Paketler

CEEKLAND Hazineleri

Ceekland

Hazine Sandıkları

Ceekland
CEEK Metaverse Hazine Sandığı Çeşitleri *Max Kripto Para Boyutu: Her sandıkta özel kullanıma sahip değerli taşlar ve rastgele dağıtılacak çeşitli boyutlarda (1 CEEK, 10 CEEK vb.) kripto paralar bulunur. Maksimum kripto para boyutu, belirli bir sandıkta bulunabilecek maksimum kripto para birimidir. Kullanıcılar, sandığı açmak için mücevherleri kullanarak token toplayabilirler.
Arazi Tipine Göre Mevcut Hazine Sandığı
CEEK ve diğer ortaklardan NFT Airdrop’ları
 • Rain

CEEKLAND boyunca çeşitli yerlerde hem planlanmış hem de rastgele zamanlarda madeni paralar, NFT’ler ve daha fazlası yağacak. Rain ayrıca kullanıcılara belirli bir yerde airdrop toplama fırsatları da sağlayacak.

 • Mağazalar ve Galeriler

Arazi sahipleri, satışlardan ödüller kazanmak için mağazalarında ve galerilerinde CEEK Metaverse’de mevcut olan NFT’leri, ürünleri ve hizmetleri sergileyebilir.

CEEK Metaverse Dinlenme Salonları, Mağazaları ve Galerileri
 • Mekanlar

CEEK Mekanları sürekli olarak satın alınabilecektir. Her mekanın kendine has özellikleri, oyunları ve çok daha fazlası olacak. CEEKERS, yalnızca CEEK Mekanlarının etrafına dağılmış sandıklarda bulunan token ve diğer ödülleri alabilir.

Ceekland
CEEK Metaverse Mekanları Her Gün Daha Fazla İnşa Edilen Halihazırda Var

Arazi sahipleri, müsait olduklarında mekanların parsellerini alıp satabilecekler. Her mekanın kendine has özellikleri olacaktır. Bazı mekanlara Rain özelliği sayesinde yağmur yağdığında gökten token yağacak ve bir nevi airdrop yapılmış olacak. Ve CEEKERS’a bu mekanlara girme ve token toplama fırsatı tanınacak.

CEEKLAND İçin Yol Haritası

CEEK’in Resmi medium sayfasında yayınladığı CEEKLAND yol haritası bu yazı yazıldığı anda bu şekildedir. Ek güncellemeler ve değişiklikler için her zaman resmi hesaplarından takip etmelisiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Meta, Facebook’ta NFT Entegrasyonunu Test Etmeye Başladı!

Polygon (MATIC), Disney Accelerator İçin Seçilen Web3 Projeleri Arasında!