içinde , ,

CEEKLAND Nedir?

Arazi satışıyla, CEEK Metaverse’i, CEEK’in bugüne kadar başardıklarından yararlanarak deneyimlerine sahip olmaları, inşa etmeleri ve para kazanmaları için içerik üreticilerine, geliştiricilere ve ceeker’lara açıldı.

BLOK TİPLERİ
CEEK arazisine land.ceek.com üzerinden ulaşılabilir. Kullanıcılar arazi satın almak için Metamask veya CEEK cüzdanını kullanabilirler. Gelecekteki aşamalarda ek cüzdan entegrasyonları geliyor.

CEEK Arazi Blok Tipleri

LEGEND

CEEK Arazi Açık Artırmaları

CEEK Marketplace

CEEK arazi sahiplerinin arazilerini kolayca inşa etmeleri için geliştiricilerin mekanlar, galeriler, mülkler, uygulamalar, avatar aksesuarları, dünyalar, arabalar, kıyafetler ve çok daha fazlasını satmaları için mülkler, mallar ve hizmetler için bir marketplace (pazar yeri) açılacak. Bu, arazilerini hızlı bir şekilde inşa etmek ve kullanıma sunmak için geliştirici deneyimine sahip olmasa da, arazi sahipleri için bir seçenek olacaktır.

CEEKLAND

CEEKLAND’da Metaverse

CEEKLAND

Gerçek Dünya Bağlantısı

Metaverse’e gerçek yaşam deneyimlerini getirmek CEEK metaverse’in merkezinde yer alıyor. CEEK her zaman kullanıcılara her gün tadını çıkarabilecekleri deneyimler sunmakla ilgili olmuştur; müzikten eğitim içeriğine, spora ve belgesellere kadar tamamen aksiyonun ortasında ve her zaman evin en iyi koltuğunda. Metaverse sakinleri, oyunların ötesinde kitlesel çekiciliğe sahip içerik ve deneyimlere ihtiyaç duyacaklar.

Ceekers

Ceekers, CEEK ekosisteminin kalbidir ve Ceek City’de birçok rol oynayacaktır. CEEKLAND Ceekers’ı etkinleştirerek heyecan verici premium deneyimlerin ve olanakların keyfini çıkarabilir. Ceek, kullanıcıları, markalı deneyimlerin organik entegrasyonu ve kullanıcı ilgisine göre hedeflenebilen ve etkinleştirilebilen çevre ile işaretler dahil olmak üzere baştan sona tamamen sürükleyici bir VR dünyasına sokar.

  • Geliştiriciler: önceden var olan sadık bir hayran kitlesi için heyecan verici ürünler ve hizmetler yaratarak kazanç olanaklarını artırır.
  • İçerik üreticileri: 3D dünyalarda kolay mekânsal keşifle birlikte en kaliteli içeriği, etkinlikleri ve deneyimleri çekmek, kullanıcı ve gelir artışının anahtarı olacak ve içerik oluşturuculara sınırsız kazanç fırsatları sunacak.
CEEKLAND
Organik Marka Sponsorlukları ve CEEK Metaverse Entegrasyonu
  • Küratörler ve İzciler: Küratörlere, CEEK şehri için çok çeşitli yüksek kaliteli sanatçılar, yetenekler, içerik ve deneyimler bulmaları ve sunmaları için CEEK ödenir.
  • Ortaklar: CEEK, mevcut içeriği sanal gerçeklikte ölçeklendirmek ve orijinal deneyimleri dağıtmak için CEEK Platformunu kullanan dünya standartlarında ortaklardan oluşan büyüyen bir ekosisteme sahiptir.
  • Valiler ve Vali Yardımcıları: Arazi sahipleri tarafından arazilerini, şehirlerini vb. yönetmek için seçilen yetkililer. Valiler, Blockchain Kongresine katılmak, oy kullanan üyeler eklemek veya çıkarmak, yürütme emirleri vermek ve arazilerindeki faaliyetler üzerinde veto yetkilerine sahip olmak için başvurabilir.

Sosyal Özellikler

İnsanlar topluluk odaklıdır ve en sevdikleri takımları, grupları veya konferansları birlikte izlemenin ortak enerjisinin tadını çıkarırlar. CEEK uygulaması, metin sohbeti, sosyal mod ve yakında sesli sohbet ve CEEK Metaverse’deki etkinliklere katılmak için zamanlama gibi birçok gerçek zamanlı sosyal işlevi etkinleştirir.

CEEKLAND

Diğer kullanıcılarla Gerçekçi Senkron iletişim, insanların dünyanın sonlarından birlikte deneyimlerin keyfini çıkarmasına olanak tanır. Etkinlik sırasında birbirinize bakabilirsiniz. Bu tür özellikler, arkadaşlarla canlı etkinliklere katılma deneyimini simüle etmeye hizmet eder.

CEEKLAND Güvenli Ortam

VR Analytics

CEEK’in analitiği, kullanıcıların ödeme takibi, gelişmiş içerik keşfi ve müdahaleci olmayan organik reklam entegrasyonu için ortamlarımız ve medya görünümlerimizle nasıl etkileşime girdiğine dair derin bilgiler, etkileşim süresi, ısı haritaları ve diğer görsel telemetri sağlayacaktır. Pano ayrıca birden fazla platform ve VR cihazında toplu işlem ve kullanıcı raporları sağlayacaktır.

CEEKLAND

CEEK Metaverse, halihazırda olan ve gelecek olacak süperstarların, ortakların ağ etkisinden yararlanmak için çok iyi bir konumdadır. Milyonlarca ve nihayetinde milyarlarca kullanıcı büyümesini hızlandırmak için birleşik hayran kitlesini kullanmaktadır.

CEEK Metaverse’i ve geleceği CEEKLAND üzerinde inşa etmeyi amaçlamaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

ERC-721 Nedir?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Teknik Analizleri I 16.07.2022