in , ,

CEEK VR (CEEK), TrustFi Network (TFI) ve Deri Protocol (DERI) Teknik Analizi | 13 Kasım 2021

kriptopara

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

CEEK VR (CEEK)

MEXC borsasında listelenmesi ve The Mummy filmi için iş birliği de yapması ile gündeme tekrardan düşen CEEK 0.7789 seviyelerinde bir zirve gerçekleştirdi. Bu zirve sonrası geri çekilmeler yaşarken 0.5330 seviyelerindeki desteğe kadar bir düşüş trendi oluşturdu.

CEEK
CEEK grafiği

0.36-0.43 majör destek bölgesi üzerinde hareket etmesi ve yüksek hacimli bir şekilde hareket etmesi 0.7077 seviyelerindeki direncin tekrardan test edilmesini sağlayabilir. Bu direnç seviyesinin kırılımı halinde ise 0.89-0.98 bölgesinde yeni bir zirve denemesi gerçekleştirebilir. Majör destek bölgesinin altında bir fiyatlanma gerçekleşmesi halinde 0.3670 seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendi devam edebilir.

TrustFi Network (TFI)

CheersLand IGO’su ile dikkatleri üzerine çeken TrustFi Token, gerçekleştirdiği ralli ile 0.4890 seviyelerine kadar yükselerek geçtiğimiz haftanın en çok yükselenleri arasına girmişti. 0.2780 desteği üzerinde akümülasyon süreci yaşayan TFI, 0.3550 direncinin kırılımı halinde 0.4465-0.4899 bölgesindeki direnci tekrardan test edebilir.

TFI
TFI grafiği

Bu direnç bölgesinin kırılımı halinde de 0.5617 seviyelerindeki dirence kadar yeni bir yükseliş trendi oluşturabilir. 0.2780 desteğinin kırılımı halinde sırası ile 0.2330 ve 0.1500-0.1880 bölgesindeki destekler bulunuyor. Coin Market Cap verilerinin de güncellenmesi ile yeni gelişmelere açık olduğunun sinyallerini de verdi.

Deri Protocol (DERI)

Binance Smart Chain üzerinde çeşitli türevlerin ticaretinin yapılmasını sağlayan bir Defi platformu olan DERI, Binance tarafından BSC platformu için gerçekleştirilen 1 milyar dolarlık destek fonundan da faydalanacağının açıklanması ile hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi.

DERI
DERI grafiği

Yükselen trend desteğini sıklıkla test ederken 0.5218 direncinin kırılımı ile sırası ile 0.5886 ve 0.6746 dirençlerini tekrardan test edebilir. 0.6746 direncinin kırılımı ile 0.7828 seviyelerinde yeni bir zirve gerçekleştirebilir. Yükselen trend desteğinin kırılımı ile 0.4275 ve 0.3560 destekleri ziyaret edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

kriptopara Binance Coin

Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Polkadot (DOT) Teknik Analizi | 13 Kasım 2021

facebook

Facebook 20 Milyon Dolar Ödemek Zorunda Kalabilir