in ,

CEEK VR ($CEEK) Son Gelişmeler

Kripto para piyasasının popülerlerinden biri olan CEEK VR ($CEEK) projesinin son gelişmelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle CEEK VR hakkında henüz bir bilginiz yoksa sizi şu yazılarımıza yönlendiriyorum;

Şimdi CEEK hakkında son gelişmelere devam edebiliriz.

CEEK VR X ApeSwap Finance

CEEK, ApeSwap Finance’in ApeSwap Jungleverse’ini yaratmaya yardımcı oluyor ve ApeSwap Finance’i metaverse’e getiriyor. ApeSwap Finance ile CEEK’in zaten bir ortaklığı bulunmaktaydı.

CEEK VR X Mogul Productions

CEEK, Mogul Productions’un gelecekteki entegrasyon olarak nitelendirdiği Mogieland’ını yaratmasında temel yapı taşını oluşturuyor. Mogieland ile Mogul Production’un metaverse’e girmesine yardımcı oluyor. Mogieland The Simpsons animatörleri tarafından tasarlanmıştır. 6 Nisan’da Mogul’da aktif olacak.

$CEEK CoinMarketCap #Gravity’si

CEEK VR ($CEEK) CoinMarketCap’in #Gravity’si olarak seçildi. Şu an tüm gelişme ve güncellemelerini aktif olarak CoinMarketCap üzerinden de duyurmaktadır.

CEEK’te Ünlülerin Villaları

CEEK’te ünlü isimlerin vilları yer alıyor. Şu anda Jennifer Lopez’in villası Ceek City’de bulunmaktadır. Eklediğimiz tweetten görüntüleyebilirsiniz.

CEEK VR X H&M

CEEK VR, H&M için Concept VR mağazası sunmuştu. Bu mağaza henüz bir sanal gerçeklik mağazası değil sadece H&M’ye sunulan bir konsept. CEEK, bu mağazayı yapmak için H&M’deki kişiler ile görüştüklerini belirtmişti. Henüz yeni bir güncelleştirme yok.

CEEK VR Partnerleri

CEKK VR’ın ortakları arasında Meta (Facebook), Oculus, Microsoft, Microsoft for Startups, TMobile ve Apple yer alıyor.

8 Şubat’ta Forbes CEEK VR’ın kurucusu Mary Spio ile bir röportaj gerçekleştirdi. Ceek’in Kurucusu Mary Spio‘ya göre 2022’de Metaverse:

“Metaverse, içerik oluşturucuların izleyicilerle yepyeni bir şekilde bağlantı kurmasını sağlayarak NFT’ler, dijital ürünler ve çok daha fazlası aracılığıyla büyük para kazanma fırsatları yaratacak.”

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

Altın, Gümüş ve Brent Petrol Teknik Analizleri | 15 Şubat 2022

LOCGame Haftalık Güncelleme | 11 Şubat 2022