içinde , ,

CEEK VR (CEEK) Son Gelişmeler

Kripto para piyasasının popülerlerinden biri olan CEEK VR ($CEEK) projesinin son gelişmelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle CEEK VR hakkında henüz bir bilginiz yoksa sizi şu yazılarımıza yönlendiriyorum;

Şimdi CEEK hakkında son gelişmelere devam edebiliriz.

The Debut Live X CEEK VR

Yaratıcı platform House of Aces 10 Ağustos Çarşamba günü, Billboard’un Hip Hop/R&B Direktör Yardımcısı Carl Lamarre’ın ev sahipliğinde ilk dijital dizisi The Debut Live’ı piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Lamarre ve baş yapımcı Dria Baum tarafından ortaklaşa yaratılan seri; The Game, French Montana, Fabolous ve diğerleri gibi sanatçılarla ilk stüdyo albümlerinin yaratımlarını ve etkilerini tartışırken özel röportajlar aracılığıyla müziğin en ikonik anlarından bazılarına içeriden bir bakış sunacak.

10 bölümlük sezon, 19 Ağustos’ta yayınlanacak. Dizi sadece CEEK VR’nin Metaverse platformunda izlenebilecek ve ek bölüm tarihleri daha sonra açıklanacak.

Selfridges X CEEK VR

CEEK VR, metaverse’ün ve IRL’nin genel olarak benimsenmesini kolaylaştırmak için Selfridges ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık 4D kulaklıkları kapsıyor.

Ortaklık ile CEEK VR, Selfridges sayesinde en büyük Smartech Playhouse oyun deneyiminin bir parçası olmuş oldu.

CEEK Land

Temmuz 2022’de CEEK VR, CEEK Land arazi satışını tamamladı. CEEK Land hakkında bir bilgiye sahip değilseniz bu yazımıza göz atabilirsiniz.

CEEK Land, gelişmiş pazar yeri işlevselliğine sahip bir ERC-721 standardı, değiştirilemez, üzerinden geçilebilir, aktarılabilir bir dijital mülktür. CEEK Land üzerinde 24 saat içerisinde 1000’den fazla arazi satışı gerçekleştirildi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

İlk Modüler Blok Zinciri Ağı Celestia Nedir?

Sorare

Sorare’de Defans Oyuncusu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler