içinde

CEEK VR (CEEK) Son Gelişmeler

Terra’nın (LUNA) çöküşüne, kripto para piyasasının görece olumsuz görünümüne rağmen CEEK VR (CEEK) ekibi projelerini geliştirmeye, tanıtımlarını yapmaya devam ediyor.

CEEK Land Sale

11 Nisan tarihinde BSC entegrasyonunu tamamlandığı açıklayan CEEK VR (CEEK), nisan ayının sonunda CEEK Land’i ve arazi ön satışını da duyurmuştu. Bunun yanında araziler hakkında bir öngösterim paylaştı. İleride yeni partnerlerin sinyalini verdi.

Bunun yanında 12 Mayıs tarihinde ise yukarıda paylaşılan videoya yapılan güncellemler de paylaşıldı. Meta’nın bu tweet’e yaptığı yorum da dikkatlerden kaçmadı.

Formula 1

6 – 8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen F1 Miami Grand Prix’si süpriz bir konuğa da ev sahipliği yaptı. Buradaki süpriz konuk pek tabii CEEK VR (CEEK).

Formula 1, kriptonun ve CEEK’in tanıtımı için önemli bir sahne oldu. Grand Prix’ye ismini veren Cryto.com, kriptonun tanıtımı için öne çıktı. Bunun yanında Grammy ödülü alan bazı isimler konser verdi. Yapılan bu etkinliğin “premier”i CEEK Metaverse’i üzerinden yayınlandı.

CEEK VR (CEEK) Nedir?

CEEK VR, kullanıcıların paylaşılan dijital ortamlarda birlikte oynayabileceği, öğrenebileceği ve yaşayabileceği, müzik, spor, eğlence deneyimleri sunan bir Metaverse’tir. CEEK, sanal deneyimlerle tüketicileri, eser yaratıcılarını ve markaları birbirine entegre etmeyi hedeflemektedir. CEKK VR’ın Demi Lovato, U2, Lady Gaga ve Sting gibi popüler sanatçılarla partnerlikleri bulunmaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Kin Token’lar Solana Cüzdanına Nasıl Aktarılır?

Lithium Finance SSS: Lithium Nasıl Çalışır?