in , , ,

CEEK VR (CEEK) Nedir?

CEEK VR Metaverse, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlayan bir DeFi’dir. CEEK VR, birinci sınıf ortaklara sanal gerçeklik (VR) deneyimlerini gerçekleştirme olanağı tanıyan donanım ve yazılım dağıtıcısıdır.

CEEK, CEEK Sanal Gerçeklik Platformu ve patentli kulaklıklar kullanılarak birkaç VR içeriği kanalı sağlar (hem orijinal olarak oluşturulmuş hem de profesyonel olarak lisanslanmıştır). CEEK VR, Universal Music, Apple, T-Mobile ve Baptist Health gibi dünyaca ünlü endüstri liderleriyle ortaklık içindedir.

CEEK’in patentli VR paketleri şu anda Best Buy ve Target dahil olmak üzere büyük perakendeciler aracılığıyla ülke çapında satılmaktadır ve bugün piyasadaki en iyi “mobil kullanıma hazır” VR donanım cihazlarından biri olarak geniş çapta kabul görmektedir.

CEEK VR, SQL tabanlı bir teknolojiden CEEK’e, ortaklarımıza ve son kullanıcılara ek finansal faydalar sunan modern, şeffaf ve güvenli bir blockchain tabanlı sisteme geçerek birçok finansal ve teknolojik fayda olduğunu kabul eder.

Mevcut patentli Sanal Gerçeklik İçerik Dağıtım Platformunu, VR kulaklığını ve çözümleri genel kullanıma yönelik olarak ölçeklendirmeye hazırlanırken, çözümler sunmak için CEEK GLOBAL INNOVATIONS(CGI) World Ltd ve CGI Global Ltd ile ortaklık kurdu.

CEEK toplu olarak en büyük sorunlardan bazılarını çözmeyi amaçlıyor. CEEK, blockchain için üst düzey sanal gerçeklik uygulamasıdır. Şu anda büyük ünlüler ve bazılarıyla ortaklıklara sahiptir.

Süper Yıldızlar ile Bağlantı

CEEK’in NFT Marketplace’i, birden fazla dijital gerçeklik ortamından geçecek dijital öğelerin gerçek mülkiyetine olanak tanıyacak.

Birinci Sınıf Ortaklıklar

CEEK VR’nin Universal Music ile ortaklığı, Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha fazlası dahil olmak üzere en üst düzey sanatçılarla canlı performanslar için haklar veriyor! CEEK’in önde gelen sanatçılar, plak şirketleri ve etkileyicilerle yaklaşan yayınları var.

CEEK’in patentli VR kulaklık paketleri şu anda ülke çapında büyük perakendelerde satılmaktadır. 

CEEK VR, Inc.’in Universal Music Group ile yaptığı ortaklık anlaşması, Katy Perry, Lady Gaga, U2, Sting, Neyo ve daha fazlası dahil olmak üzere en üst düzey sanatçılarla canlı performanslar için haklar veriyor! CEEK’in büyük stüdyolar ve etkili yapımcılarla yakında çıkacak sürümleri var.

Müzik Yayıncılığının Geleceği CEEK

CEEK, içerik oluşturucuların tüm dünyadaki izleyicilere ulaşmak için CEEK’in patent ödüllü sanal etkinlik akış platformunu kullanarak çalışmalarından para kazanmalarını sağlar. CEEK, müzik sanatçıları ve içerik oluşturucuları için yeni gelir akışlarının kilidini açarak, hayran kitlelerine doğrudan ulaşmak ve bunlardan para kazanmak için yepyeni bir yol sunuyor. CEEK token’ları, blockchain’de doğrulanan gerçek zamanlı sanatçı ödemelerini sağlayarak müzik sanatçıları ve içerik oluşturucular için hızlı, verimli ve sorunsuz para kazanma sağlar.

CEEK NFT Pazarı

  • CEEK’in NFT pazarı, blockchain tabanlı sayısallaştırılmış varlıkların çevrimiçi olarak oluşturulmasını ve ticaretini sağlayacak.
  • Koleksiyon: Ceekers nadir ve sınırlı dijital ve fiziksel ürünler tutabilir.
  • Üyelik: Ceekers, en sevdikleri ünlülerin içeriğine, deneyimlerine ve daha fazlasına özel erişime sahip olacak.
  • Mülkiyet: Müzik hakları sahipleri ve yayıncıları, CEEK merkeziyetsiz oynatıcıda yayınlanan dijital varlıklar üzerindeki telif haklarını/temettülerini takip edebilir.

CEEK’in NFT Platformu, Devv.io’da REST API ile tasarlanmış olup, platformun harcadığı enerjinin 1/1.000.000’ini Bitcoin’in enerji kullanımı ve CO2 çıktısını kullanır. Devv.io ayrıca, Ethereum’un maliyetinin 1/1.000.000’de biri kadar ölçekte muazzam maliyet tasarrufu sağlar.

CEEK sanal gerçeklik ortamları, Akıllı Sözleşmeler tarafından yönetilir ve token sahiplerinin CEEK adı verilen BEP20 uyumlu token’ları kullanan esnek, tokenlaştırılmış ‘dünya içi’ etkileşimler, ödüller, oylamalar, yarışmalar, sanal ürünler ve daha fazla ‘dünya içi’ işlemler için yeteneklerine izin verir.

Her CEEK Token sahibi, gerçek dünyaca ünlü konserler, ödül gösterileri, teknoloji sohbetleri, hayır amaçlı bağış toplama etkinlikleri, spor etkinlikleri, VR ticareti, sınıfta öğrenim ve çok daha fazlası için sanal gerçeklik alanına katılabilecek. Sanal gerçekliğin heyecan verici dünyası gerçekle buluşacak. Binance Akıllı Zincirinde (BSC) Akıllı Sözleşme yönetimi aracılığıyla dünya çapında bir fırsat.

CEEK Mekanları

CEEK şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi, hangout salonu ve daha fazlasını içeren ‘CEEK CITY’ içinde sanal gerçeklik içinde bir dizi sürükleyici VR deneyimi sunuyor. Token lansmanından sonra son kullanıcılar, satın alma yapmak, içerik için oy vermek, programlamayı kontrol etmek ve çok daha fazlası için CEEK Token’ı kullanabilecekler.

CEEK + VR Metaverse + Blockchain

CEEK’in platformu, CEEK blockchain’indeki biletlerin ve dijital varlıkların satışlarını izleyip doğrulayabilen içerik oluşturucular için akıllı biletlerin tokenleştirilmesini sağlar. Bu, bir defterdeki değişmez veriler aracılığıyla içerik oluşturuculara telif hakkı ödemeleri sağlar.

Ayrıca Ceekers, nadir bulunan koleksiyonları toplayabilir, en sevdikleri gruplara benzersiz erişime sahip olabilir ve dünyanın dört bir yanından içerik oluşturucuların dijital varlıklarında yayıncı/hak sahibi olabilir.

  • İşlemler daha güvenli, şeffaftır ve blockchain’de bir değişim kaydı sağlar.
  • CEEKERS, blockchain’i kullanarak, dijital varlıklara maliyetin çok altında erişebilecek, bunları yönetebilecek ve değiştirebilecek. Çoklu token transferi için özel bir standart kullanmak, gaz maliyetini yaklaşık olarak bir sentin 1/10’una kadar düşürecektir.
  • Açık Standartlar, CEEKERS’a, birden fazla dijital gerçeklik ortamından geçecek dijital öğelerin gerçek sahibi olma becerisini sağlar.

Blockchain Kongresi

Blockchain Kongresi, üyeler ve tanıklar tarafından oy onayı için çeşitli teklifler sunmak üzere atanan CEEK bünyesinde oy kullanan bir grup üyedir. Bu, hisse senedinin kanıtıdır, blockchain’de çalışan konsensüs mekanizmasıdır ve herkesin sesinin duyulmasını sağlar!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak içintıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Bitcoin – FED – Rekor Enflasyon Üçlüsü

AB Regülatörü Kripto Konusunda Uyardı!