içinde

CEEK VR (CEEK) KuCoin’de Listeleniyor: CEEK VR (CEEK) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin CEEK VR (CEEK) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. CEEK VR (CEEK) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri CEEK/USDT’dir.

Yatırımcılar 8 Nisan TSİ 12:00’den itibaren KuCoin üzerinden CEEK alım-satımı yapabilecek. Ancak CEEK’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 9 Nisan TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

CEEK VR (CEEK)
CEEK VR (CEEK) KuCoin’de Listeleniyor

CEEK VR (CEEK) Nedir?

CEEK VR Metaverse, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlayan bir DeFi’dir. CEEK VR, birinci sınıf ortaklar için Sanal Gerçeklik (VR) deneyimlerinin çok kanallı dağıtımı için donanım ve yazılım geliştiricisi ve dağıtıcısıdır.

CEEK, CEEK Sanal Gerçeklik Platformu ve patentli kulaklıklar kullanılarak birkaç VR içeriği kanalı sağlar (hem orijinal olarak oluşturulmuş hem de profesyonel olarak lisanslanmıştır). CEEK VR, Universal Music, Apple, T-Mobile ve Baptist Health gibi dünyaca ünlü endüstri liderleriyle ortaklık içindedir.

CEEK’in patentli VR paketleri şu anda Best Buy ve Target dahil olmak üzere büyük perakendeciler aracılığıyla ülke çapında satılmaktadır ve bugün piyasadaki en iyi “mobil kullanıma hazır” VR donanım cihazlarından biri olarak geniş çapta kabul görmektedir.

Official website: https://www.ceek.io/

Whitepaper: CEEK VR-whitepaper 

CEEK hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için YouTube videomuzu izleyebilirsiniz:

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

FED Mayıs’ta Bilançoyu Daraltıyor

Bitcoin, UST

Kripto Piyasası, 50 Baz Puanla Yaklaşan FED Faiz Artışı Haberleri ile Çöküşte!