içinde

CEEK VR (CEEK) Hakkındaki Gelişmeler

Nisan ayı CEEK VR (CEEK) için oldukça hareketli geçiyor. 4 Nisan tarihinde gerçekleştirilen Grammy ödül töreninde stant açan CEEK VR, organizasyon sırasında büyük ilgi gördü. Ardından Huobi Global ve KuCoin gibi önemli borsalarda listelendi ve spot ışıklarını üzerine alarak yatırımcıların dikkatini çekti. Bu yazının kaleme alındığı sırada TradingView verilerine göre CEEK VR (CEEK) nisan ayının başından bu yana yaklaşık %18 değer kazandı.

NFT’ler, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve Metaverse, kripto para sektöründeki en sıcak konu başlıkları. Bu trendlerden yararlanmak isteyen CEEK VR (CEEK), müzisyenleri, sporcuları ve dijital içerik üreticilerini hayranlarıyla bir araya getirmek için bir platform sunuyor.

CEEK’in yükselen fiyat performanısının ve giderek popülerlik kazanmasının nedenleri olarak, Grammy ödül töreninde stant açması, Binance Smart Chain (yeni adıyla BNB Chain) ağına entegrasyonunu sağlaması ve önemli borsalardaki listelenme haberlerini sıralayabiliriz.

Grammy’deki Stant

CEEK, Grammy’deki Gift Lounge salonunda açtığı stant ile influenceer’ların ve sanatçıların ziyaretleriyle oldukça ilgi çekti. CEEK’in Universal Music ile partnerliği burada stant açmalarını mümkün kıldı.

BSC Ağına Entegrasyon

CEEK VR (CEEK), yol haritasında belirtildiği gibi CEEK’in BSC ağına entegrasyonu sağlandı. Piyasaya ilk olarak Ethereum (ETH) blokzincirinde sürülen proje, artık BSC ağında da yerini aldı. Ethereum ağındaki yüksek işlem ücretleri nedeniyle kullanıcıların projeyi benimseyişini ve düşük tutarlı ödemeler yapılmasını engelliyordu. Proje, BSC ağına geçerek bu engellerin aşılmasını amaçlıyor.

Yol haritasına göre nisan ayının sonuna kadar CEEK VR NFT pazar yerini, metaverse’te arazi satışı, CEEK Oculus 3.0, CEEK HTC 3.0 ve avatar store özelliklerini piyasaya sürmeyi planlıyor.

Borsalarda Yeni Listelenmeler

8 Nisan tarihinde Huobi ve KuCoin’de listelenen CEEK, CEEK VR (CEEK) rallisini destekleyen bir diğer gelişme olarak göze çarpıyor.

CEEK VR (CEEK) Nedir?

CEEK VR, kullanıcıların paylaşılan dijital ortamlarda birlikte oynayabileceği, öğrenebileceği ve yaşayabileceği, müzik, spor, eğlence deneyimleri sunan bir Metaverse’tir. CEEK, sanal deneyimlerle tüketicileri, eser yaratıcılarını ve markaları birbirine entegre etmeyi hedeflemektedir. CEKK VR’ın Demi Lovato, U2, Lady Gaga ve Sting gibi popüler sanatçılarla partnerlikleri bulunmaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Threshold (T) ve Woonkly Power (WOOP) KuCoin Borsasında Listeleniyor

TrustFi Launchpad — Nisan IDO Takvimi