in ,

CEEK VR (CEEK) Bazı Borsalarda Neden Listelenmiyor?

CEEK VR (CEEK), içerik oluşturucuları hayranlarıyla buluşturan, sanatçıların dikkat çekmesine, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere ulaşmasına ve yaratıcı çalışmalarından para kazanmasına olanak tanıyan bir metaverse projesidir. 

Projeye göre platform, tüketicileri ve yaratıcıları bir araya getirerek her iki tarafa da entegre bir yaklaşımla benzersiz bir deneyim sunuyor.

CEEK VR

Sanatçılar, yeni gelir kaynakları elde ediyor ve reklamcılar CEEK Smart VR kullanarak kullanıcı trafiğini belirleme ve finansal şeffaflık oluşturma fırsatı elde ediyor. CEEK Smart VR metaverse’e erişim, resmi web sitesinde ve ayrıca VR kulaklıkları aracılığıyla elde edilebilir: Oculus, HTC Vive ve CEEK mobil VR kulaklığı.

CEEK Neden Listelenmiyor?

CEEK VR (CEEK) şu anda Gate.io, KuCoin, Huobi Global, Paribu, Bitçi, Bitay vb. borsalarda işlem görmektedir. Yatırımcıları CEEK VR (CEEK) kripto para birimi için uzun süredir diğer ve büyük borsalarda listelenme bekliyor.

CEEK VR

Projelerin listelenme aşaması tamamen kripto para borsalarına bağlıdır. Kripto para borsaları token’ların işlem hacimlerine, projenin olgunlaşma aşamalarına bağlı olarak kripto para birimlerini listeler.

Proje şu anda aktif olarak çalışıyor ve roadmap’ine uygun bir şekilde ilerliyor. Proje metaverse’i içerisinde birçok sanatçıyı barındırıyor ve projesine uygun bir şekilde konserler-anlaşmalar yapmaya devam ediyor. Diğer borsalarda henüz listelenmemiş olmasının sebebi şu anda tamamen borsalara bağlıdır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

ETHPoW (ETHW) Nasıl Satın Alınır?

Visa, Kripto Yatırımcılarının İlgisini Çekecek Bir Ortaklık Kuruyor!