içinde , , ,

CEEK Arazi Satışı için Geri Sayım Başladı

CEEK Smart VR (CEEK Coin) sosyal medya hesabı üzerinden ilk metaverse arsa satışlarının 15 Temmuz’da başlayacağını duyurmuştu. CEEK City için arazi satışına başlayacak olan Metaverse projesi geçtiğimiz hafta %44’lük bir artış gösterdi.

CEEK VR Metaverse, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlayan bir DeFi’dir. CEEK City ise sanattan spora birçok alanda VR deneyimlerine ev sahipliği yapıyor. CEEK VR’nin Universal Music ile ortaklığı Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve  dünyaca ünlü müzisyenlerin canlı konserlerini bu platforma taşımayı hedefliyor.

Arazi satışları için CEEK resmi sitesi üzerinden kayıt aşamasına geçildi. Tam sürümü henüz yayınlanmamakla birlikte satın almaya dair ayrıntılar paylaşılmadı. CEEK City, kullanıcılarına yayın öncesi bir arayüz sunmayı planlıyor. Beta aşamasında olan projeye kullanıcılardan gelen talep oldukça yüksek görünüyor.  NFT markası BAIC’ın (Bored Ape Yat Kulübü), CEEK City metaverse evreninden arazi satın alan ilk topluluklardan biri olması piyasanın büyük oyuncularının da CEEK City’ye meraklı olduğunu gösteriyor.

Son dönemde tekrardan popülaritesini yükselten Ceek VR (CEEK), sert yükselişler gösterdi. Son bir hafta içerisinde %90 civarında bir değer kazandı. 0.3400 seviyelerindeki dirençten gelen satış tepkileri ile geri çekilmeler yaşayan Ceek VR (CEEK), bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.3130 seviyelerinden işlem görüyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

KoinSaati içerik yazarı.

Bitcoin (BTC) Yükselişlerine Devam Edebilecek mi? Güncel Teknik Analiz

Teknik Analiz

Swing Trading Nedir?