içinde

CEEK, APE ve RACA Hakkındaki Gelişmeler

CEEK VR (CEEK), ApeCoin (APE) ve Radio Caca (RACA) son zamanlarda oldukça ilgi topladı. Bu projelerin gelecekte beklenen ve olası gelişmelerini sizler için derledik.

CEEK VR (CEEK)

CEEK VR, kullanıcıların paylaşılan dijital ortamlarda birlikte oynayabileceği, öğrenebileceği ve yaşayabileceği, müzik, spor, eğlence deneyimleri sunan bir Metaverse’tir. CEEK, sanal deneyimlerle tüketicileri, eser yaratıcılarını ve markaları birbirine entegre etmeyi hedeflemektedir. CEKK VR’ın Demi Lovato, U2, Lady Gaga ve Sting gibi popüler sanatçılarla partnerlikleri bulunmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde CEEK, KuCoin borsasında listelendi ve 0,47$ seviyesinden 0,64$ seviyelerine ulaşarak yaklaşık %35’lik bir artış yaşadı.

CEEK’i bu yıl yoğun bir tempo bekliyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz mart ayında BSC ağına entegrasyonunu sağlayan platform, güncelledikleri yeni yol haritasına baktığımızda nisan ayında CEEK VR NFT pazar yerini, metaverse’te arazi satışı, CEEK Oculus 3.0, CEEK HTC 3.0 ve avatar store özelliklerini piyasaya sürmeyi planlıyor.

ApeCoin (APE)

ApeCoin, web3’ün ön saflarında yer alan merkeziyetsiz bir topluluk yapısını güçlendirmek için APE ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yönetişim ve yardımcı program token’idir. ApeCoin, ApeCoin DAO tarafından oluşturuldu ve piyasaya sürüldü.

ApeCoin’in birincil kullanım alanı, merkeziyetsiz bir ödeme yöntemi olmasıdır. Henüz ApeCoin’in ortaklık kurmak istediği belirli projeler olsa da henüz belirsiz olsa da token’in çeşitli blokzinciri tabanlı oyunlarla entegre olabileceğine dair söylentiler mevcut. ApeCoin’in ilk yatırımcılarından biri olan Animoca Brands’ın yakında piyasaya çıkması beklenen bir projesinin içerisinde APE kullanması muhtemel görünüyor. Haliyle bu durum da token’e olan talebi artırmaya yardımcı oluyor.

Animoca Brands’in bir diğer projesi Benji Bananas şu anda ApeCoin için tek resmi kullanım örneği teşkil ediyor. Popüler bir oyna-kazan (P2E) mobil oyunu olan Benji Bananas, AğeCoin’i benimsedi ve kullanıcılarının oyun yoluyla APE kazanmalarını olanak sağladı. Bu, ApeCoin’in yardımcı kullanım alanlarından yalnızca biri olmasına rağmen, gelecekte benzer kullanım örnekleri artabilir.

Radio Caca (RACA)

Radio Caca, The USM Metaverse için Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT ve DeFi+GameFi aracının özel yöneticisidir. RACA, BSC ağının BEP-20 standardında geliştirilen, projenin yerel tokenidir. Proje, Maye Musk ve Binance CEO’su CZ tarafından desteklenmektedir.

Yol haritasına göz attığımızda mart ayında USMchain’in beta versiyonunun yayınlanması ardından haziran ayından tam sürüme geçilmesi bekleniyordu ancak mart ayında USMchain’in beta versiyonu henüz yayınlanmadı bu nedenle tam sürüme geçiş evresi de aksayabilir. Bunun yanında 2022 yılının sonlarına doğru USMchain üzerinde 3 boyutlu Metaverse gezegeninin tamamlanması planlanıyor. USM, bir MMO 3D Mapping Metaverse’dir

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Honduras Roatán Adası Bitcoin’i Resmi Olarak Kabul Etti

Paranın Zaman Değeri