KriptoparaPresale-ICO-IEO

Casper Network Nedir Ve Casper ICO’suna Nasıl Katılınır?

ICO fiyatından 100x den fazla yapan Flow ve 50x den fazla yapan Coinlist’in yeni ICO’su Casper Network’ü sizler için mercek altına alacağız. Casper Network, işletmelerin ve geliştiricilerin benimsemesi için optimize edilmiş hisseli bir blok zinciri ağıdır. Casper Network, Correct-by-Construction (CBC) Casper spesifikasyonuna dayanan ilk canlı blok zinciridir ve ağın, performanstan veya güvenlikten ödün vermeden hemen hemen her varlığı tokenize ederek sürdürülebilir yeni pazarlar yaratmasına ve değerin kilidini açmasına olanak tanır. Casper’daki etkinlik, ağın yerel tokeni olan CSPR tarafından yönetilir.

Ana Özellikleri

Ethereum geliştiricileri, blok zinciri tabanlı fikir birliği protokollerine kesinlik ve esneklik eklemek için CBC Casper’ı oluşturdu. Kesinlik, önceki kararların geri döndürülemez olduğunu garanti ettiği ve kararları olasılıktan daha belirleyici hale getirdiği için güvenliği artırır. Ayrıca, Casper esnektir ve blok süreleri ağ koşullarına göre ayarlanabilir. Bu avantajlar, işlem sürecini hızlandırır ve kullanıcının günlüğün veri çıkışına olan güvenini artırır. Protokol; esnek gizlilik izinlerine, düşük gecikme süresine ve güvenliğe odaklanarak kurumsal uyum için tasarlanmıştır. Casper, işletmelerin güvenlik veya performanstan ödün vermeden gizlilik tercihlerine bağlı olarak genel, izinli ve özel ağ yinelemeleri arasında seçim yapmalarına olanak tanır. Bu, Casper ile ortaklıklar geliştirmek için birden fazla işletme ve Web3 ekibini cezbeden hususlardan birisi oldu.

Casper Network

Casper, değişen iş ve geliştirici tercihlerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Güncellenebilir sözleşmeler, geliştiricilerin ve şirketlerin uygulamalarını zaman içinde iyileştirebilmelerini sağlar. Kesin/öngörülebilir gaz ücretleri, ağ etkinliği arttığında bile uygulamaların performansının devam etmesini sağlar. WebAssembly desteği, kripto dışı geliştiricilerin hızlı bir şekilde devreye girmesine katkıda bulunur. Zincir içi yönetişim mekanizmaları, ağ katkısına ve itibara dayalı yönetişim sağlar.

Casper ICO’suna Nasıl Katılınır?

ICO katılımı, aşağıdaki üç farklı seçenek altında CSPR tokenleri satın alarak gerçekleştirilebilir. Satışa kaydolmak için öncelikle bu bağlantıdan üye olup ardından katılmak istediğiniz seçeneklere tıklayın ve aşağıdaki kayıt ve KYC akışlarını takip edin. Aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz.

Casper Network

https://coinlist.co/casper-option-1/https://coinlist.co/casper-option-2/https://coinlist.co/casper-option-3/

CSPR Ekonomics

CSPR, Casper ağı için yerel bir tokendir. Ağ katılımcıları bunu hesaplama ücretlerini ödemek için kullanır ve ağ işlemlerini işleyen doğrulayıcıları ödüllendirir. Casper, üstün performans ve ölçeklenebilirlik sağlamak için bir kanıtlama modeli kullanmaktadır. Hiçbir kişi veya kuruluş, halka açık token satışı yoluyla tokenlerin %1’inden fazlasını alamaz. Tokenler aşağıdaki geçerli yönetmeliklere tabi olarak tahsis edilecektir.

 

Satış Detayları Ve Katılım Şartları

Casper Network

Coinlist’e üye olmak için bu bağlantıya tıklayın. ICO için KYC şartı vardır, bu yüzden KYC işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu