in ,

Casper Network (CSPR) İçin Satış Kuyruğu Sistemi Nasıl Çalışır?

Casper Network (CSPR) token satışı için benzeri görülmemiş talep göz önüne alındığında, bir tahsisi güvence altına almak oldukça rekabetçi olacaktır. CoinList, adil erişim sağlamaya yardımcı olmak için kuyruk tabanlı bir sistem kullanıyor. Bu yazıda kuyruk sisteminin nasıl çalıştığına değineceğim.

Casper Topluluk İndirimi 23 Mart 00:00 UTC’de başlıyor. Satış başlamadan 60 dakika öncesine kadar siteye gelen tüm kullanıcılar “kuyruk öncesi” bekleme odasına alınacaktır. Satış başladığında, sıra öncesi bekleme odasındaki kullanıcılara sıra üzerinde rastgele bir yer atanır. Satış başladıktan sonra gelen kullanıcılar, sıra öncesi bekleme odasındakilerden sonra sırada ilk gelen, ilk hizmet alır. Sıra size geldiğinde, girmek için 10 dakikanız olacak.
Sıra sayfasını kapatmanın sıradaki yerinizi kaybedeceğini unutmayın.

Casper Network

Ayrıca, Topluluk Satışındaki bir tahsisi kaçırırsanız, yaklaşmakta olan iki fırsat olduğunu unutmayın: 25 Mart’ta 2. seçenek (token başına 0,02 ABD doları, 6 aylık kilit) başlar ve 26 Mart’ta 3. seçenek (token başına 0,03 ABD doları, 40 gün kilitlenme) başlar.

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Caner Ok tarafından yazıldı.

Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olduktan sonra uzun süre turizm alanında yöneticilik ve danışmanlık hizmetleri yürüttü. Sosyal medya ve dijital yayıncılık deneyiminin ardından blockchain teknolojisi alanına yöneldi. Son dört yıldır blockchain alanında editörlük, komunite yöneticiliği, sosyal medya yönetimi, marketing ve inovatif gelişimler alanlarında çalıştı. Koinsaati'nde Takım Lideri görevlerini sürdürüyor.

22 Mart 2021 Tarihli Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

AMM (Automated Market Maker) Nedir?