in , ,

Cardano’nun (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson’dan Önemli Açıklamalar

Charles Hoskinson, Cardano’nun, yeni nesil merkeziyetsiz finansı yeniden şekillendireceğini ifade etti.

Charles Hoskinson, 2017’de ICO projelerinde yaşanan olaylara benzer bir şekilde DeFi’de de bir baskı olacağını öngörüyor ve Cardano’nun, ikinci nesil DeFi uygulamaları için gereksinimleri önceden oluşturduğunu söylüyor.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Cardano’nun, çok daha fazla fayda sağlayan, yönetim ve merkeziyetsizliği kolaylaştıran ikinci nesil DeFi uygulamaları için hazırlandığını öne sürmektedir. (RealFi olarak ifade ediliyor.)

CEO’ya Göre Cardano’nun, İkinci nesil DeFi Uygulamaları Dalgasıyla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Ulaşması Muhtemel

Charles Hoskinson, Cardano’nun DeFi uygulamalarının ikinci dalgası için geliştirildiğini söylüyor. Hoskinson, mevcut merkeziyetsiz finans uygulamalarının, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) gelen kısıtlamalara veya düzenlemelere tabi olmasını bekliyor.

SEC Başkanı Gary Gensler, DeFi’nin “düzenlemelerden muaf” olmadığını ve buna “biraz yanlış adlandırma” olarak atıfta bulunduğunu ve hala oldukça merkezi olan yönlerinin olduğunu vurgulamıştı.

Hoskinson, Cardano’nun kimlik ve merkeziyetsiz yönetime odaklanan yeni bir DeFi projesi dalgasının ilk neslini devralmasını bekliyor.

ada, Cardano

Hoskinson:

“DeFi alanında geleceğin kazananları; likiditeye, birlikte çalışabilirliğe ve çoklu zinciri hareket ettirme yeteneğine sahip olacak. Son olarak, maliyet öngörülebilirliği çok önemli bir şey… İş yapmanın maaliyetindeki büyük dalgalanmalara olan tahammülümüz oldukça tuhaf.”

Merkeziyetsiz finansın günümüzdeki halini bir “balon” olarak nitelendiren Hoskinson, projelerin sertifikasyon, sigorta ve meta veri kimliğine ihtiyacı olduğunu öne sürüyor.

CEO’ya Göre, Cardano’daki Merkeziyetsiz Finansı Düzenlemek Çok Daha Zor Olacak

Sektördeki geliştiriciler, uygun maliyetli ve yüksek verimli bir blokzincir ağına olan ihtiyacı sürekli dile getirmektedirler. Bu noktada Ethereum’un rakiplerinin listesi uzundur – Cardano, Solana, Polkadot ve Avalanche ekosistemdeki projeler ve Trader’lar için en iyi seçenekler arasındadır.

Hoskinson, Cardano’nun yaptığı birçok tasarım seçiminin pazarın henüz farkında olmadığını açıklıyor. Bir çok yeni proje önümüzdeki yıl içerisinde çevrimiçi hale geldiğinde, Cardano ağında milyonlarca kullanıcı olacağını söylüyor.

Cardano’nun kurucusu, gerçek dünyadaki kullanım alanlarının önemini ifade ediyor ve ona göre “DeFi++” olan “RealFi” üzerine vurgu yapıyor.

Cardano ekosistemindeki gelişmeler ve yükseltmeler, ADA fiyatında yükselişe sebep olmaktadır. Moonrock Capital’in Yönetici Ortağı Simon Dedic, ADA’nın mevcut döngüde süper yükselişe geçtiğine inanmaktadır.

Kaynak: fxstreet.com

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

kriptopara

Ethereum, Polygon ve Algorand Fiyat Analizi | 17 Eylül 2021

Solrazr Eş-Kurucusu Sreekanth Kalapur ile AMA Etkinliği