in , , ,

Cardano Metaverse Projesi: Cardania (RAD) Nedir?

Cardania (RAD)

Cardano ağında geliştirilen bir metaverse projesi olan Cardania (RAD), ön satışını 15 Şubat tarihinde kick.io platformunda gerçekleştirecek.

İnsanlar çevrimiçi ortamda ilgi çekici deneyimler aradıkça, oyunların içindeki sosyal unsur giderek artan bir şekilde ana cazibe ve önemli bir satış noktası haline geliyor. WoW, Everquest veya Second Life gibi MMO’ların popülaritesi kısmen sosyal faktöre bağlanabilir. Bu yüzden metaverse oyun projelerine olan ilgi her geçen gün artıyor.

Bu trendi takip eden, Cardano blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve yakında kick io platformunda ön satışını gerçekleştirecek olan büyük ölçekli bir metaverse projesi Cardania (RAD) var.

Cardania, play-to-earn mekaniğinin ilgi çekici, etkileşimli ve ödüllendirici bir oyun deneyimi ile el ele verdiği işlevsel bir metaverse ekonomisi geliştirme modeline sahiptir. RAD tokeni ise, oyun ekosistemi ekonomisinin çekirdeği olacak.

Cardania

Cardania, yenilikçi oyun konseptlerinden en iyi şekilde yararlanmanın yollarını araştıran NFT ve token teknolojisine güveniyor. Aksiyon, ev olarak adlandırdıkları kaotik bir yerde insanlığın aziminin yaşayan bir kanıtı olan eski ve görkemli bir dünya olan kurgusal Sol System mega yapısında gerçekleşir.

Mistik bir boyutlar arası portal ve sınırsız bir enerji kaynağı (aynı zamanda bir Cardano stake havuzu) olan The Summoning Pool [SUMN], rastgele canavarları çağırır ve Cardania sakinlerini yeni egzotik yerlere ışınlayarak onları hiç ummadıkları maceralara götürür.

 • Cardania sosyal medya hesapları ise şu şekilde;

Website Twitter Instagram Discord Reddit

Cardania (RAD) IDO’su

Cardania’nın Öncelikli IDO turu 15 Şubat Salı günü TSİ 18:00’da kick.io platformunda başlayacak ve 24 saat sürecek. 16 Şubat Çarşamba günü TSİ 18:00’da ise genel halka açılacak.

kick.io; verimli, şeffaf ve tamamen merkeziyetsiz kitle fonlaması hizmetlerine erişim sağlayan bir proje hızlandırıcı ve Cardano tabanlı fon toplama platformudur.

Cardania

IDO Detayları

 • Ticker: RAD
 • KYC: Yapılmalı
 • Ödeme Opsiyonları: ADA

Öncelikli IDO Turu

 • Fiyat: 0.0011 ADA
 • Başlangıç: 15 Şubat, TSİ 18:00
 • Bitiş: 16 Şubat, TSİ 18:00
 • Satın alma gereksinimi: 10,000 KICK stake edilmeli

Normal IDO Turu

 • Fiyat: 0.0012 ADA
 • Başlangıç: 16 Şubat, TSİ 18:00
 • Bitiş: 19 Şubat, TSİ 18:00
 • Satın alma gereksinimi: 10,000 KICK stake edilmeli

Cardano ağında geliştirilen diğer metaverse projeleri hakkında bilgi almak için: Cardano Ağının Beş Play to Earn (P2E) ve Metaverse Projesi

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

ROCO FINANCE (ROCO) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kripto Para Piyasasında Neler Oldu? | 14.02.22