içinde ,

Cardano Metaverse Projesi Cardalonia, Token Ön Satışını Duyurdu!

Cardano Vasil Hard fork etkinliğinin ardından Cardalonia metaverse projesi, 5 Temmuz’dan 2022 Ağustos ortasına kadar başlayacak olan LONIA token ön satışını duyurdu.

Bu ön satış, Cardano meraklılarının ve ilk kuşların borsalarda listelenmeden önce LONIA token’ları almalarını sağlayacak.

LONIA Token’ı Nasıl Satın Alınır?

LONIA token’ı şu anda ön satış aşamasında ve birçok Cardano uzmanı, yenilikçi özellikleri ve faydası nedeniyle bu yeni projeden heyecan duyuyor.

Sadece 5 Temmuz 2022’de başlayacak ve 45 gün sonra veya sabit sınıra ulaşılana kadar sona erecek olan ön satışa katılarak Cardalonia’nın hizmet token’ı LONIA’yı satın alabilirsiniz.

Yatırımcılar, 1 ADA = 12 LONIA sabit fiyatından LONIA token’ı satın alabilirler.

HardCap: 1.041.000 ADA

Minimum Satın Alma: 250 ADA

Maksimum Alış : 10000 ADA

Cardalonia Token Ön Satışına buradan katılabilirsiniz: https://cardalonia.io/buy/

LONIA token sahipleri, her biri Cardalonia Haritasında konumlandırılabilen ve özelleştirilebilen koordinatlara sahip benzersiz bir Cardano NFT olarak basılan Terrania adlı NFT Land’lerinin Cardalonia satışları için otomatik bir whitelist’e sahip olacak.

LONIA token sahipleri, Cardalonia ekosistemini etkileyecek yönetişim tekliflerine oy verebilecek, stake anahtarı stake skor tablosunda gösterildiğinde büyükelçi olmaya hak kazanabilecekler.

Sonunda LONIA token sahipleri ve arazi sahipleri, Özel Avatarları ve oyunları metaverse arazilerine yerleştirebilecekler.

Cardano’da topluluk odaklı yeni bir metaverse projesi olan Cardalonia, son zamanlarda LONIA yardımcı programı token’ının piyasa oynaklığına rağmen değer kazanmasıyla haberlerde yer aldı.

Cardalonia’nın arkasındaki geliştirme ekibi, Cardalonia stake kasayı tamamlarken yol haritalarına sadık kalıyor.

Cardalonia’nın Metaverse ekosistemi, LONIA token sahiplerinin %20’ye kadar APY kazanmak için token’larını stake edebilecekleri ve ayrıca Cardalonia arazi NFT satışına otomatik whitelist alabilecekleri gözetimsiz bir stake platformuna sahip olan ilk Cardano metaverse projesidir.

Cardalonia stake kasasında neredeyse 4 Milyon LONIA token’ı ve 175 aktif cüzdan stake ediliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

MOV’N IDO Detayları & Araştırma Raporu

Bybit Elrond (EGLD) Ağ Yükseltmesini Destekleyecek