in ,

Cardano, Alonzo Purple Güncelleme Duyurusunun Ardından Yeni ATH’sine Ulaştı

ADA, Cardano

Cardano bugün erken saatlerde gösterdiği %22’lik yükselişle 2.55 USD’ye yükseldi. Bu yükseliş ADA için, yeni bir ATH seviyesi anlamı taşıyor. Yeni ATH seviyesinin ardından piyasa değeri bakımından 3.sıraya yerleşen ADA, son 24 saatteki işlem hacmiyle de 10.3 milyar dolara ulaştı.

Cardano’nun bu yükselişinin ardında ise Alonzo Purple isimli güncellemenin yer aldığı düşünülüyor. Cardano vakfı bu güncellemenin 12 Eylül’de gerçekleşeceğini duyurmasının ardından fiyatta ani yükseliş gerçekleşti. Öte yandan Cardano tarafından gerçekleşen bir diğer gelişme ise algoritmik stablecoin projesi Djed‘in başlatılacağı haberi oldu.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Üstad Splinter

Tecrübeli Analist Üstad Splinter ile Temel Analiz Soru Cevap Etkinliği

Lithium Finance

Lithium Finance (LITH) Yeni Ortaklığını Duyurdu