içinde , , ,

Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) Teknik Analizleri I 13.08.2022

Günün en çok yükseliş gösteren kripto para birimlerinden Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) analizlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Cardano (ADA)

Vasil hard fork’unun ertelenmesi ile hayal kırıklığına uğrayan Cardano (ADA) yatırımcıları, bu süreç içerisinde yaşanan geri çekilmeler ile beklentilerini karşılayamamıştı. 0.4640-0.4675 desteğine kadar düşüş yaşayan Cardano (ADA), bu desek bölgesinden başlattığı yeni yükseliş trendini sürdürüyor.

Bugün içerisinde %3.40 civarında bir artış göstererek majör coinler arasında biraz öne çıktı. Daha önceki analizlerimde bahsetmiş olduğum 0.5600 direncinde bu yükselişlerine mola veren Cardano (ADA), bu direnç seviyesini kırması halinde 0.6050 direncine kadar trendini sürdürebilir. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 0.5305 seviyesinde destek bulabilir.

Polygon (MATIC)

Son bir ay içerisinde ikinci defa 1 dolar üzerine çıkan Polygon (MATIC), bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.9960 seviyelerinden fiyatlanıyor. Günlük kazanımları %6.50 üzerinde devam ediyor.

0.9880 direncini üçüncü defa test ederken bu direnç seviyesini kırması halinde 1.1225 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. Hızlı bir yükseliş süreci gerçekleştiren Polygon (MATIC), olası bir geri çekimde halinde sırası ile 0.8490 ve 0.7360 desteklerini test etmek isteyebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin Madencileri BTC Rallisini Nasıl Etkileyebilir?

Chirpley IDO Detayları ve Araştırma Raporu