içinde , , ,

Cardano (ADA) ve MyNeighborAlice (ALICE) Teknik Analizleri I 03.08.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Cardano (ADA) ve MyNeighborAlice (ALICE) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Cardano (ADA)

Vasil Hard Fork’unun tekrardan ertelenmesi ile geri çekilmeler yaşayan Cardano (ADA), 0.4950-0.5000 bölgesindeki desteği test etti. Bir fake out ile bu bölgenin altında fiyatlanma gerçekleşmiş olsa da piyasa genelinde yaşanan pozitif havanın etkisi ile tekrardan üzerine çıkmayı başardı.

Bu yukarı yönlü ivmenin devam etmesi halinde Cardano (ADA), 0.5305 direncini tekrardan test edebilir. Bu direnç seviyesinin kırılması ile 0.5600 direncine kadar yükseliş trendini sürdürebilir. 0.4950-0.5000 destek bölgesinin kırılması halinde ise 0.4640-0.4675 bölgesindeki bir alt desteğe kadar düşüşlerini sürdürebilir.

MyNeighborAlice (ALICE)

Arazi satışı haberleri ile hızlı bir yükseliş gerçekleştiren MyNeighborAlice (ALICE), 3.265 dolar seviyelerindeki dirençten reddedildi. Gerçekleşen düşüşler ile 2.435-2.595 dolar bölgesindeki desteğe yakın bir seviyede hareket ediyor. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 2.790 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

2.435-2.595 majör destek bölgesinin test edilmesi ve güçlü alımların gelmesi halinde yükseliş trendini sürdürebilir. Yükselişlerin devam etmesi halinde sırası ile 3.265 ve 3.630 dolar dirençleri takip edilebilir. 2.435-2.595 desteğinin kırılması halinde ise 2.205 dolar seviyelerindeki destek ile birlikte trend desteğini test edebilir. Trend desteğinin kırılması halinde 1.925 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Robinhood Cephesinde Sular Durulmuyor

Komisyonsuz Trade! dYdX İle Mümkün!