içinde , ,

Cardano (ADA) Teknik Analizi I 24.07.2022

Geçtiğimiz günü %7 üzerinde bir artış göstererek tamamlayan Cardano (ADA), bu hareketi ile tekrardan ilgileri üzerine çekmeyi başardı.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Kripto paralar piyasalarındaki çöküşün başladığı Kasım 2021’den önce başlayan düşüşleri ile büyük bir çoğunluğu şaşkınlık içerisinde bırakan Cardano (ADA), son olarak 0.4010 dolar seviyelerindeki destekten dönüş yaşadı.

Bu dönüş hareketi ile birlikte, daha önceki Cardano (ADA) analizlerimde de belirtmiş olduğum 0.4405 direncinin kırılması ile yükseliş için kritik bir seviyeyi geçmişti. Bu süreç içerisinde 0.5400 dolar üzerine kadar yükseliş yakalarken, gelen satış baskıları sonucunda trendini sonlandırmış görünüyor.

Cardano (ADA)
Cardano (ADA) Teknik Analizi I 24.07.2022

Yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi için 0.5260 dolar direncinin kırılımını görmek şu noktada daha sağlıklı olabilir. Bu direnç seviyesinin kırılması halinde sırası ile 0.5395 ve 0.5600 dirençleri takip edilebilir. Trendin devam etmesi halinde 0.6050 dolar seviyelerinde majör direnç ile karşılaşabilir.

Aşağı yönlü hareketlere bakacak olursak, Cardano (ADA) bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.5115 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, güne %1 civarında bir kayıp ile başladı. Bu geri çekilmelerin devam etmesi halinde 0.4950-0.5000 bölgesindeki desteği test edebilir. Bu bölge üzerinde başarılı bir şekilde tutunması ve pozitif piyasa şartlarının devam etmesi, daha güçlü bir dönüş gerçekleştirmesine yardımcı olabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

DRIVEZ IDO Detayları & Araştırma Raporu

Cosmos Hub (ATOM) Nasıl Stake Edilir?