in , ,

Cardano (ADA), Near Protocol (NEAR) ve ApeCoin (APE) Teknik Analizleri I 01.06.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Cardano (ADA), Near Protocol (NEAR) ve ApeCoin (APE) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Cardano (ADA)

Yarın gerçekleşecek olan Vasil Hardfork yükseltmesinin de büyük etkisinin olduğu bir yükseliş gerçekleştiren Cardano (ADA), geçtiğimiz son 4 gün içerisinde %50’den fazla bir artış gösterdi. 29 haziran tarihinde yapılması planlanan mainnet lansmanından önce de yukarı yönlü hareketlerini devam ettirebilir.

Cardano (ADA)
Cardano (ADA) Teknik Analizi I 01.06.2022

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.6040 seviyelerinden fiyatlanırken, 0.6025 ara direncinin üzerinde hareket ediyor olması da pozitif bir görüntü olarak karşımıza çıkıyor. Yükselişlerini devam ettirmesi halinde sırası ile 0.7600 ve 0.8310 seviyelerindeki dirençleri test etmek isteyebilir. 0.6025 altında bir kapanış gerçekleşmesi halinde ise 0.5600 seviyelerindeki ara desteğe kadar geri çekilmeler izleyebiliriz.

Near Protocol (NEAR)

Majör destek bölgesi olan 6.760-7.950 dolar bölgesini kırdıktan sonra yatay hareketler ile fiyatlanmaya başlayan Near Protocol (NEAR), 5.425 dolar seviyelerindeki desteği ihlal etmesine rağmen, bu seviyenin üzerine hızlı bir dönüş gerçekleştirerek tekrardan toparlanma sürecine girdi.

Near Protocol (NEAR)
Near Protocol (NEAR) Teknik Analizi I 01.06.2022

4 saatlik grafiklerde karşımıza çıkan olası bir fincan-kulp yapısı da dikkat çekiyor. Bu formasyonun çalışması halinde 6.760-7.950 bölgesini de kırma ihtimalini karşımıza çıkartıyor. Olası geri çekilmeler halinde 5.425 ve 4.640 destekleri takip edilebilir.

ApeCoin (APE)

5.7150-5.9670 bölgesindeki majör destekten topladığı güç ile hızlı bir yükseliş gerçekleştiren ApeCoin (APE), 7.2170 seviyelerindeki ara dirence takıldı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 6.6650 seviyelerinden fiyatlanırken, hacimsiz geri çekilme hareketlerine de devam ediyor.

ApeCoin (APE)
ApeCoin (APE) Teknik Analizi I 01.06.2022

Bu geri çekilmelerin devam etmesi halinde 5.7150-5.9670 bölgesini tekrardan ziyaret etmeye gidebilir. Yukarı yönlü ivmenin tekrardan kazanılması halinde ise 7.7900-8.1550 bölgesine kadar yükseliş trendini sürdürebilir. Bu bölgenin kırılması ApeCoin (APE) için daha hızlı bir yükseliş anlamına da gelebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Binance Labs, 500 Milyon Dolarlık Yeni Yatırım Fonu Başlattı

XRP, Ripple, SEC

Ripple vs SEC Davasında Son Gelişme | 1 Haziran 2022