içinde ,

Cardano (ADA), Mina (MINA) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizleri | 25.04.22

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Cardano (ADA), Mina (MINA) ve Ethereum (ETH) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Cardano (ADA)

Hatırlayacağınız üzere Cardano (ADA) fiyatı, 2 Eylül 2021 tarihinde ATH seviyesine, 3,09$’a, ulaştıktan sonra uzun süreli bir düşüş trendindeydi. 12-14 Mart tarihleri arasında 0,77$ seviyesinden bulduğu destekle düşüş trendini sonlandırmıştı ancak 1,21$ seviyesindeki dirençten dönen ve 0,9679$’daki ara destek seviyesine de tutunamayan Cardano (ADA), yönünü tekrar 0,77$ seviyesine çevirmiş görünüyor.

Cardano (ADA)
Cardano (ADA) Fiyat Analizi | 25.04.22

Cardano’nun 0,9679$’daki ara desteğe tutunamaması, tekrar 1$ seviyesi için ivme kazanmasını zorlaştırıyor. Bunun yanında 0,77$ destek seviyesi oldukça önemli zira bu desteğin kırılması halinde 0,4371$ – 0,3824$ seviyelerine kadar bir destek bulunmuyor. Bu yazı hazırlanırken Cardano (ADA) 0,84$ seviyesinden işlem görüyor.

Mina (MINA)

Mina protocol (MINA), 16 Mart 2022 tarihinde 1,60$ seviyesinden bulduğu destekle yükseliş trendi yakalamıştı ancak pek çok coin gibi Mina (MINA) da piyasanın kötü gidişatından nasibini aldı. 7 Nisan tarihinden bu yana düşüşte olan Mina şu sıralar 2,06$ desteğine tutunmaya çalışıyor.

Mina (MINA)
Mina (MINA) Fiyat Analizi | 25.04.22

Bu destek seviyesine tutunulamadığı takdirde turuncu kanalın alt bandı ilk hedef olarak gösterilebilir. Kanalın aşağı yönlü kırılması halinde 1,78$ ara destek seviyesi, onun altında ise tekrar 1,60$ ana desteği yer alıyor.

Mina (MINA), 2,06$ desteğine tutunabilmesi halinde ilk hedef olarak 2,45$ göze çarpıyor.

Ethereum (ETH)

Şu sıralar mavi kanal içerisinde hareketine devam eden Ethereum (ETH) 2.829$ seviyesindeki ara direncine tutunmaya çalışıyor. Kritik bir ara destek olan bu seviyenin kırılması halinde mavi kanalın alt bandına kadar sarkmalar yaşanabilir. Mavi alt bandın altında ise haftalık kapanış desteği (aynı zamanda ana destek seviyesi) olan 2.506$ bandı yer alıyor.

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH) Fiyat Analizi | 25.04.22

Ethereum’un (ETH) 2.830$ ara desteğine tutunabilmesi halinde sırasıyla 2.982$ ara desteği ve 3.059$ ana destek hatları hedeflenebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Neden Düşüyor I Güncel Fiyat Analizi

Elon Musk Bu Hafta Twitter’ın Yeni Sahibi Olabilir