in , , ,

Cardano (ADA) için Kritik Kırılım Gerçekleşti – Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

Vasil Hard-Fork’unun gerçekleşmesi ile bir takım gelişmeler yaşayan Cardano (ADA), düşüş trendi içerisindeki hareketlerini devam ettiriyor.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.3940 seviyelerinden fiyatlanan Cardano (ADA), hafta başlangıcında trend direncini tekrardan test etmişti. Ancak trend direncini kırılımında başarısız oldu ve düşüşleri derinleşti. Kritik 0.4050 seviyesinin altında fiyatlanarak ilerleyen süreç için bazı olasılıkları da ortaya çıkarttı.

Geçmişe dönük olarak baktığımızda mayıs ayında gerçekleşen LUNA faciası sonrasında ve haziran-temmuz aylarında devam eden düşüşlerde iki kere olmak üzere Cardano (ADA) için güçlü destekler oluşturmuş bir bölgenin altında fiyatlanıyor. 0.4050-0.4140 bölgesini bu destek için baz alacak olursak, şu anki süreçte de trend direncini oluşturan bölgede bu aralığa denk gelmekte.

Olası bir yukarı yönlü hareket halinde Cardano (ADA), bu bölgeye bir retest hareketi gerçekleştirebilir. “Başarılı” bir retest gerçekleşmesi halinde 0.3837 ve 0.3720 seviyeleri test edilerek düşüşlerini sürdürebilir.

Cardano (ADA) için pozitif bir görünümün oluşması adına 0.4053-0.4139 bölgesinin kırılımı ile düşen trend içerisinde çıkması beklenebilir. Bu olasılığın gerçekleşmesi halinde ise 0.4534 ve 0.4965 seviyeleri takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

ABD Enflasyon Verileri Öncesinde Bitcoin (BTC) Kritik Seviyelerde

Solana DeFi Platformu Mango 100 Milyon Dolarlık Saldırıya Uğradı!