içinde ,

Cardalonia, LONIA Token’i Satışa Çıkardı

Cardano üzerine inşa edilen Cardalonia’nın geliştirilmesi için adımlar atılıyor.

LONIA, oyuncular tarafından Cardalonia’da varlık satın almak ve satmak için kullanılan ana hizmet token’ıdır. Önemli özellikleri ve sürdürülebilir ekonomisi ile Cardona blok zincirine olan ilgiyi arttırması beklenen Cardalonia projesinin hizmet token’ı satışa çıkarıldı. 

Bilindiği üzere, Cardalonia metaverse, kullanıcıların sanal 3D NFT avatarları edinebilecekleri ve ödüller kazanmak için etkinliklere katılabilecekleri eğlenceli bir sanal dünyadır.

Cardalonia metaverse varlıkları ile sürdürülebilir bir blockchain ekosistemi oluşturmak için Cardano Blockchain ve Unreal Engine’nin kullanılması planlanıyor. Kullanıcılar, Terrania (Cardalonia Land) parsellerini alabilir. Yeni Klanlar oluşturmak için Klan üyelerini yetiştirebilir. Varlıklar yaratıp Cardalonia Marketplace’te ticaretini yapabilir. Tamamlanan her adım için Lonia token’ları kazanılabilir.

LONIA Seed Satışı

LONIA, Cardalonia metaverse tabanındaki ana hizmet token’ıdır. Ayrıca oyuncular ve üreticiler tarafından Cardalonia’da varlık satın almak ve satmak için kullanılır. Bunun yanında LAND sahiplerine ödüller vermek içinde kullanılacaktır.

Play-to-Earn Startajisi Metaverse tarafından blok zinciri tabanlı oyun platformunun geliştirilmesine yardımcı oluyor. Cardalonia içerisindeki NFT varlıkları, geliştirme aşamasındadır. Ekip, ilerleyen tarihlerde piyasaya sürülecek olan sürdürülebilir nitelikte bir hizmet konseptini oluşturmayı başardı. Cardalonia Map ve Marketplace aktif olarak geliştirilmeye devam etmektedir.

Cardalonia P2E oyununun ilk versiyonunun, 2023’ün ilk çeyreğinde yatırımcıların kullanımına sunulması planlanıyor. Cardalonia LAND sahipleri, Cardalonia oyununda zorlukları tamamlayarak Klan NFT’lerini kazanabilir. Ayrıca Cardalonia’nın yardımcı token’ı olan LONIA’yı stake edebilirler.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Hoskinson: ABD’li Otoriteler Kriptoyu Ele Almaya Hazır Değil

ApeCoin Hareketli Bir Hafta Geçirdi! Sırada Ne Var?