içinde , ,

bZx Protocol, ClearPool ve SuperFarm Kucoin’de Listeleniyor: $BZRX, $CPOOL ve $SUPER Nedir?

KuCoin
KuCoin

Kucoin borsası 28 Ekim 2021 tarihinde 3 altcoin birden listeliyor. Bu altcoinler bZx Protocol, ClearPool ve SuperFarm olarak öne çıktı. Listelenme detayları ise şu şekilde:

bZx Protocol 28 Ekim 2021 tarihinde TSİ 13.00’te Kucoin’de listeleniyor. Kullanıcılar listeleme tarihinden itibaren BZRX/USDT, BZRX/BTC paritelerinden işlem yapabilecekler. 

ClearPool 28 Ekim 2021 tarihinde TSİ 16.00’da Kucoin’de listeleniyor. Kullanıcılar listeleme tarihinden itibaren CPOOL/USDT paritesinden işlem yapabilecekler. 

SuperFarm 28 Ekim 2021 tarihinde TSİ 12.00’de Kucoin’de listeleniyor. Kullanıcılar listeleme tarihinden itibaren SUPER/USDT, SUPER/BTC paritelerinden işlem yapabilecekler. 

BZRX Nedir?

bZx protokolü, DeFi kredisi, marj ve kaldıraç ticareti için oluşturulmuş, akıllı sözleşmeyle çalışan bir token sistemi aracılığıyla kendisini rakiplerinden ayıran Ethereum tabanlı merkeziyetsiz bir platformdur.

BZRX tokeni, her şeyden önce bir yönetişim belirtecidir.  Token sahipleri, protokolü uygun gördükleri şekilde yükseltme gücüne sahiptir, yalnızca bZxDAO’nun kontrolleri ve dengeleri ile sınırlıdır. Bu, token sahiplerinin katılımı ödüllendirmek ve protokolün kullanımını yönlendirmek için teşvikler oluşturmasına olanak tanır.

CPOOL Nedir?

Clearpool, kurumsal borçluların tek borçlu likidite havuzları oluşturabileceği ve doğrudan DeFi ekosisteminden teminatsız likidite için rekabet edebileceği bir Merkeziyetsiz Sermaye Piyasası Ekosistemidir.

Clearpool’daki likidite sağlayıcıları, CPOOL’da ödenen ek LP ödülleriyle artırılan havuz faiz oranlarıyla cazip getiriler elde edebilir. cpTokens olarak adlandırılan Clearpool LP tokenleri, Clearpool LP’lere risk yönetimi ve hedging yetenekleri sağlayacak bir tokenize kredi sisteminin yapı taşlarıdır.

Daha fazla kurum, merkeziyetsiz finansmanın kuruluşlarına getirebileceği faydaların farkına varmaya başladıkça, Clearpool, 120 trilyon dolarlık geleneksel sermaye piyasaları ile gelişen DeFi ekosistemi arasındaki akışları kolaylaştıracak yeni mimariyi sağlayacak.

SUPER Nedir?

SuperFarm, kodlama gerektirmeden NFT token launchpad’lerini kolaylaştırmak için tasarlanmış zincirler arası bir DeFi protokolüdür. Bir pazar yeri ve yenilikçi araçlar paketi aracılığıyla, herhangi bir proje özel kurallara sahip bir çiftliği dağıtabilir. SUPER, SuperFarm’ın yerel hizmet tokenidir ve yönetişim, ücretler, stake etme ve NFT drop’ları için kullanılır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Neoliberalizm’den Merkeziyetsizliğe

Samsunspor Fan Tokeni Satışa Çıkıyor: $SAM Token Nasıl Satın Alınır?