içinde

Bybit WSOT 2022: Türev Ürünler Takım Yarışı

Bybit WSOT 2022 Kampanyası’nda Türev Ürünler Takım Yarışı’nda (Derivatives Squad Race) takım oluşturarak seviye atlayabilirsiniz!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Ekip çalışması, Bybit World Series of Trading (WSOT) 2022’de rüyaların gerçekleşmesini sağlar. Türev Ürünler Yarışı’nda 6.000.000 $’a varan büyük ödül havuzuyla kaçırmak istemeyeceğiniz kazançlar elde edebilirsiniz!

Bybit’in Türev Ürünler Takım Yarışı, üç ana rekabet kategorisinden oluşur:

  1. Takım P&L (Kâr-Zarar) Yüzdesi
  2. Bireysel P&L (Kâr-Zarar) Yüzdesi
  3. Bireysel Kâr

Her kategorideki ilk 10 sırada yer alan katılımcılar büyük ödüllerle ödüllendirilecek!

Takım lideri kayıtları, şu anda kapalı olsa da bir takım üyesi olarak katılabilirsiniz ve hem kişisel hem de takım başarılarınıza dayalı olarak ödül havuzundan kazançlar elde edebilirsiniz!

Takım lideri tarafından seçilen mevcut üç seçenekten birine göre, gerekli şartları sağlamak için istediğiniz takımın giriş kriterlerini karşılamanız yeterlidir:

  1. Yok (WSOT’tan elde toplam varlıklar ≥ 500 USDT)
  2. Son 30 günlük Türev işlem hacmi ≥ 50.000 USDT veya Türev hesap varlıkları ≥ 1.000 USDT (para biriminden bağımsız)
  3. Son 30 gün Türev işlem hacmi ≥ 500.000 USDT veya Türev hesap varlıkları ≥ 10.000 USDT (para biriminden bağımsız)

Mevcut takımınız dağıtılmadığı sürece takım değiştiremeyeceğinizi unutmayın ve takım seçimi yaparken dikkatli olun!

Her takımdaki ilk 10 takım üyesi fazladan 10 $ BTC bonusu alacak ve Bireysel P&L (%) kategorisindeki en iyi 20 trader da 2022 WSOT’tan sonra daha fazla komisyon almak için Bybit’in Copy Trading Programı’na katılmaya davet edilecek!

Katılımcı sayısı ne kadar çok artarsa Bybit ödül havuzu da o ölçüde artacaktır! Arkadaşlarınızı davet ederek ve tam 6.000.000 $’lık ödül havuzunun kilidini açmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Trust Wallet: Kripto Para Gönderme

Soğuk Cüzdan Kullanmanın Avantajları ve Ledger Teknolojisi