içinde

Bybit WSOT 2022: Rekabet Kızışıyor!

Bybit World Series of Trading (WSOT) 2022 tüm hızıyla devam ediyor ve işler daha heyecan verici hale geliyor!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Takım liderleri ve takım üyelerinden oluşan 46.000’den fazla katılımcının yoğun ilgisi sayesinde toplam 6.000.000 $’lık Türev Ürünler Yarışı ödül havuzundan 5.000.000 $’ın kilidi başarıyla açıldı!

Takım Kar & Zarar Yüzdesi (Squad P&L (%)) kategorisinde izlenecek en iyi takımlardan bazıları:

Bybit WSOT 2022 Spot Solo Yarışı, katılımcıların 1.000.000 $’lık ödül havuzundan pay almak için can attığı yoğun bir rekabete sahne oluyor!

Large Cap kategorisindeki mevcut liderler şunlardır:

Bybit WSOT 2022’deki gelişmeler bu kadarla sınırlı değil! Speed Zone Loot’taki çekilişler ve büyük ödül fırsatları 1.000.000 $’a varan destansı ödüllerle hala devam ediyor!

WSOT 2022; yeni token’lar, mevcut varlıklarınızı 10 katına çıkarma şansı ve hatta Mutant Ape Yacht Club NFT’leri kazanmak için mükemmel bir fırsat sunmaya devam ediyor!

Bybit Speed Zone Loot’a katılarak ödül havuzundan pay almak ve trade’e başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Bybit Misyonu

Kullanıcılarını her zaman dinleyen, önemseyen ve gelişen Bybit’in misyonu, kriptonun gücüne ve geleceğine gönülden inananları sonuna kadar desteklemek ve hiç dinmeyen tutku ile hayalleri gerçekleştirmektir. Bybit, kriptoya gönülden bağlı olan kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmelerine ve bu alanda aradıkları özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olma tutkusu ile kuruldu. Kripto para birimlerinin ve geleneksel finans modellerinin en iyilerini bir araya getirerek sektörde devrim yaratmaya devam etmeyi hedefliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Cardano, Vasil Hard Fork’u Testnet’te Yayınlandı

Bitcoin Balinaları BTC Satın Almaya Devam Ediyor!