içinde

Bybit Realm of Elves ile Destansı Ödüller Yakalama Şansı!

Bybit Real of Elves’i duyurdu! Bybit Realm of Elves ile destansı ödüller kazanarak seviye atlamaya, rütbeleri yükseltmeye ve 2.000 USDT’ye kadar ödül kazanmaya hazır mısınız?

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Bybit Realm of Elves, resmi Bybit Telegram grubunda düzenlenen fantezi temalı, Güç toplama (Power-collecting) yarışmasıdır. Daha fazla Güç (Power) kazanmak ve heyecan verici ödüller elde etmek için görev listesini tamamlamanız yeterli!

Etkinlik dönemi: 4 Temmuz 2022 TSİ 13:00 – 4 Ekim 2022 TSİ 13:00

Katılım Şartları

1. Emojileri kullanarak Telegram’da günlük olarak yorum yapın: Yorum başına 5 Güç (5 Güç/ yorum) kazanın!

Her gün @BybitElvesBot’a yorumunuzun ekran görüntüsünü gönderin!

2. Topluluk tartışması (en az 10 kelime): 10 Güç/mesaj kazanın

@BybitElvesBot, güçlerinizi otomatik olarak hesaplayacaktır. İçerik, Bybit Telegram grup kurallarına uymalıdır. Bu görevden 6.000’e kadar Güç kazanabilirsiniz!

3. Bybit hakkında topluluk tartışması (en az 10 kelime): 30 Güç/mesaj

Mesaj bağlantınızı @BybitElvesBot’a gönderin. İçerik, Bybit ile ilgili olmalı ve rahatsız edici veya zararlı konular içermemelidir. Bu görevden 50.000’e kadar Güç kazanabilirsiniz.

4. Arkadaşlarınızı davet edin: 50 Güç/davet

Kişisel davet bağlantınızı almak için @BybitElvesBot’a “/link” gönderin. Davet edilen kişiler bu bağlantı aracılığıyla gruba katılmalı ve hak kazanmak için aktif kalmalıdır. @BybitElvesBot, Gücünüzü otomatik olarak hesaplayacaktır.

5. Bybit kampanyalarına katılın: 50 Güç/kampanya

Kampanya katılımınızın bir kanıtı olarak Bybit UID’nizi ve ekran görüntüsünü @BybitElvesBot’a gönderin. Geçerli katılım üzerine 50 Güç alacaksınız. Bu göreve ilişkin yetki, etkinlik sona erdikten sonra beş (5) iş günü içinde verilecektir.

6. Yönlendirmeler: 200 Güç/tavsiye

Bybit UID’nizi @BybitElvesBot’a gönderin. Geçerli bir tavsiye üzerine, 200 Güç alacaksınız. Bu görevden gelen güç, etkinlik sona erdikten sonra 5 iş günü içinde verilecektir.

7. Bybit’e kaydolun ve en az 50$’lık ilk para yatırma işleminizi yapın (yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir): 500 Güç

500 Güç almak için görevi tamamlandıktan sonra Bybit UID’nizi @BybitElvesBot’a gönderin!

8. Twitter etkinliklerine katılın: 50 Güç/tweet

Twitter yorum bağlantınızı (yanıtladığınız veya retweet’lediğiniz bir Bybit tweet’i) @BybitElvesBot’a gönderin! Geçerli katılım üzerine 50 Güç kazanacaksınız!

9. Trend olan hashtag’lerle (#bybit, #crypto, #bitcoin, #cryptoexchange) Bybit hakkında Günlük olarak tweet atın: 50 Güç/tweet

Twitter bağlantınızı @BybitElvesBot’a gönderin. İçerik, Bybit’in en son kampanyaları veya haberleriyle ilgili olmalıdır.

10. Bybit videosunu diğer topluluklarda veya sosyal medyada paylaşın: 200 Güç/paylaşım
Bybit’in YouTube kanalındaki herhangi bir videoyu diğer kripto topluluklarında veya sosyal medyada paylaşın! Kanıt olarak topluluğu veya sosyal medya bağlantısını @BybitElvesBot’a gönderin. Geçerli katılım üzerine, 200 Güç alacaksınız.!

11. Bybit YouTube videolarını izleyin ve yorum yapın: 50 Güç/yorum

Bybit’in YouTube kanalına abone olun ve herhangi bir videoya spam, rahatsız edici veya zararlı konular içermeyen yorum yapın! Yorumunuzun ve YouTube sayfanızın ekran görüntüsünü @BybitElvesBot’a gönderin. Bu görevden maksimum 10.000 Güç elde edebilirsiniz.

Ayrıca @BybitElvesBot’a özel olarak “/power” veya “/ranking” mesajı göndererek mevcut Gücünüzü ve ilk 50 katılımcıyı kontrol edebilirsiniz!

Bireysel sıralamanızı istediğiniz zaman kontrol etmek için bunun yerine “/id” mesajını göndermeniz yeterlidir. En iyi katılımcılar, birikmiş Güçlerine göre Sage Elf, Punk Elf, ve Cyber Elf olarak rütbe kazanacak ve büyük ödüllerin sahibi olacaktır. 100.000’den fazla Güce sahip ilk 100 kullanıcı, 50 $ ile 100 $ arasında bonuslar içeren çekilişe katılma şansına da sahip olacak!

Rütbeler

Sage Elf

Her katılımcının toplam Gücüne göre hesaplanır.

1.:2.000 USDT

2.: 1.500 USDT

3.: 1.000 USDT

Punk Elf

Her katılımcının 1-6 arasındaki görevleri tamamlamasına göre elde edilen Gücüne göre hesaplanır.

1.: 800 USDT

2.: 500 USDT

3.: 300 USDT

4.: 200 USDT

5.: 100 USDT

Cyber Elf

Her katılımcının tamamladığı 7-11 görevleri ile elde edilen Gücüne göre hesaplanır.

1.: 800 USDT

2.: 500 USDT

3.: 300 USDT

4.: 200 USDT

5.: 100 USDT

Hepsi bu kadarla da sınırlı değil!

300.000 veya daha fazla Güç toplayarak ve bez çantalar, bardaklar, sweatshirt’ler vb. birçok Bybit ürünü kazanabilirsiniz!

Ödüllerin listesi:

Bybit Global Telegram grubuna katılmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Şartlar ve Gereklilikler

1. Kazananlar, kampanya sona erdikten sonra 7 iş günü içerisinde duyurulacaktır. Kazananların ödüller için Telegram’da @BybitElvesBot’a özel mesaj göndermeleri gerekiyor!

2. Tüm ödüller, kazananlar açıklandıktan sonra 14 iş günü içinde dağıtılacak ve ardından ilgili görevlerden gelen tüm birikmiş güç temizlenecektir.

3. 300.000’den fazla Güce sahip katılımcılar, istedikleri zaman Bybit ürünleri için @BybitElvesBot’a özel mesaj gönderebilirler!

4. Bybit ürünleri karşılığında takas edilen güç, toplam Gücünüzden düşülecektir. Bu da skor tablolarındaki konumunuzu etkileyebilir!

5. “Sage Elf” kategorisinin kazananları, “Punk Elf” ve “Cyber Elf” kategorilerine dahil edilmeyecektir.

6. Kazanan kişilerin bonusa hak kazanabilmeleri için en az bir Spot işlem yapmaları gerekir!

7. Hile veya haksız kazanç durumunda kazananlar otomatik olarak diskalifiye edilecektir.

8. Bybit’e davet ettiğiniz hesapların sahte olduğu tespit edilirse toplam gücünüzden güç kesintisi yapılacaktır. Ödüllere hak kazanmak için Davetliler, resmi Bybit Telegram grubunda aktif kalmalıdır.

9. Bybit, nihai açıklamanın tüm haklarını saklı tutar.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Bitcoin Madencilerinin Geliri Ethereum’u Aştı!

Kripto Madenciliği Nedir, Neden Önemlidir?