in

Bybit, Likidite Madenciliği Platformuna 6 Yeni Likidite Havuzu Ekledi!

Bybit, Likidite Madenciliği platformuna 6 yeni likidite havuzu eklediğini duyurdu!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Bybit Likidite Madenciliği, 3 kata kadar marjini destekler ve aşağıdaki havuzlarda kazancınızı %50’ye varan APY ile katlamanıza olanak tanır:

  • AVAX-USDT
  • DOGE-USDT
  • DOT-USDT
  • MATIC-USDT
  • SOL-USDT
  • XRP-USDT

İstediğiniz zaman likidite eklemeyi veya çıkarmayı seçebilirsiniz! Bybit’te likidite işlemleri çok esnek ve çok kolay şekilde gerçekleştirilebilir. Başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Likidite Madenciliği Nedir?

Likidite Madenciliği, Bybit’in merkeziyetsiz finans (DeFi) alanındaki en son teklifidir. Bybit, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı (AMM) modeline dayalı çeşitli likidite havuzlarına sahiptir. Her havuz, havuzlar içinde hızlı ve kolay takaslara izin veren bir çift token içerir. Ek olarak, token’larınızı Bybit’in likidite havuzlarına yatırdığınızda; yani likidite eklediğinizde bir likidite sağlayıcısı (Liquidity Provider – LP) olursunuz ve havuzdaki takas ücretlerinden elde edilen kazanç hakkına sahip olursunuz.

Bir LP olarak, varlıkların diğer yarısını stablecoin’de saklarken kripto para birimlerinde işlem yapmış olursunuz. Bu durumda, piyasaları günlük olarak kontrol etmek zorunda kalmadan, yüksek APY’den kazanç sağlarken yükselen fiyatın keyfini çıkarabilir ve fiyatın düşme riskini azaltabilirsiniz.
Likidite Madenciliği hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Bybit Misyonu

Misyonu, kriptonun gücüne ve geleceğine gönülden inananları sonuna kadar desteklemek ve hiç dinmeyen tutku ile hayalleri gerçekleştirmek olan Bybit, kriptoya gönülden bağlı olan kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmelerine ve bu alanda aradıkları özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olma tutkusu ile kuruldu.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

AB, Kripto Kara Para Aklamayı Önleme Kurallarını Tamamladı

Deutsche Bank: Bitcoin (BTC) Bu Yıl 28.000 Dolara Olacak