içinde

Bybit: İşlem Ücreti Ödemeden WLKN Token’larınızı Çekme Fırsatı!

Bybit, Walken’e özel WLKN token çekme işlemleriyle ilgili yeni bir etkinlik duyurusu yaptı!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Bybit Launchpad’in son çıkan projelerinden biri olan Walken’in (WLKN) Spot ticaret platformunda listelenmesinden bu yana bir haftadan fazla zaman geçti. Bybit, Walken (WLKN) listelenmesini kutlamak için yeni bir etkinlik duyurusu yaptı!

Etkinlik dönemi: 12 Temmuz 2022 TSİ 13:00 – 26 Temmuz 2022 TSİ 2:59

Belirtilen süre boyunca WLKN token’larınızı Walken App cüzdanınıza çekerken* sıfır işlem ücreti ödeyeceksiniz!

Ayrıca, WLKN token sahipleri projenin geleceği hakkında oy kullanabilirler!

Başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

*Minimum para çekme miktarının 6 WLKN olduğunu lütfen unutmayın!

WLKN token’ı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Walken Hakkında

Walken, oyuncuların çevrimiçi oyunlar aracılığıyla token’ler kazanabileceği veya yürüyerek oyun içi para birimi kazanabileceği Solana tabanlı bir play-to-earn (oyna-kazan) oyunudur.

Şartlar ve Gereklilikler

  1. Bybit, kullanıcıları önceden bilgilendirmeden bu etkinliğin şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  2. Bybit, bu olayın nihai yorumu hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz varsa Bybit Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz!

Bybit Misyonu

Kullanıcılarını her zaman dinleyen, önemseyen ve gelişen Bybit’in misyonu, kriptonun gücüne ve geleceğine gönülden inananları sonuna kadar desteklemek ve hiç dinmeyen tutku ile hayalleri gerçekleştirmektir. Bybit, kriptoya gönülden bağlı olan kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmelerine ve bu alanda aradıkları özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olma tutkusu ile kuruldu. Kripto para birimlerinin ve geleneksel finans modellerinin en iyilerini bir araya getirerek sektörde devrim yaratmaya devam etmeyi hedefliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Animoca Brands, 75 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Blockchain Gaming Guild Nedir?