in ,

Bybit ile 25 Dolarlık Bonus Kazanma Fırsatı!

En hızlı büyüyen en büyük kripto alım-satım borsalarından biri olan Bybit, KoinSaati referans linkiyle 10 dolar yatırıp trade eden ilk 40 kişiye 25 dolar değerinde bonus kazandırıyor!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayın.

25 dolar kazanma fırsatını yakalayan 40 kişiden biri olmak için yapmanız gerekenler oldukça basit:

  • KoinSaati referans linkiyle Bybit’e üye olun.
  • Minimum 10 dolar yatırıp yine minimum 10 dolar değerinde trade yapın.
  • 25 dolarlık bonusu kapın!

Bybit’in Misyonu

Kullanıcılarını her zaman dinleyen, önemseyen ve gelişen Bybit’in misyonu, kriptonun gücüne ve geleceğine gönülden inananları sonuna kadar desteklemek ve hiç dinmeyen tutku ile hayalleri gerçekleştirmektir. Bybit, kriptoya gönülden bağlı olan kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmelerine ve bu alanda aradıkları özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olma tutkusu ile kuruldu. Kripto para birimlerinin ve geleneksel finans modellerinin en iyilerini bir araya getirerek sektörde devrim yaratmaya devam etmeyi hedefliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Huobi Token %65 Arttı! HT Neden Artıyor?

Synthetix (SNX) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?