in

Bybit, Filecoin (FIL) Hard Fork Yükseltmesini Destekleyecek

Bybit, 6 Temmuz’da gerçekleşmesi beklenen Filecoin (FIL) hard fork yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Bybit, resmi Twitter hesabında paylaştığı 1 Temmuz tarihli bir tweet’te 6 Temmuz 2022’de TSİ 17:00’de 1.960.320 blok ile gerçekleşmesi beklenen Filecoin (FIL) hard fork yükseltmesini destekleyecek.

FIL para yatırma ve çekme işlemleri 6 Temmuz 2022’de TSİ 16:00’dan başlayarak kısa süreliğine askıya alınacak.

Bybit, ağın hızına bağlı olarak askıya alma süresini kesin olarak belirleyecektir. FIL trade’i de dahil olmak üzere diğer faaliyetler etkilenmeyecektir. FIL’in para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilmiş ağların kararlı olduğu kabul edildiğinde devam edecek ve konuyla ilgili başka bir duyuru yapılmayacaktır.

Filecoin (FIL) hard fork yükseltmesiyle ilgili ilgili herhangi bir sorunuz varsa Bybit destek ekibi birden çok dilde ile 7/24 sizin için burada destek vermeye hazırdır.

Bybit Misyonu

Kullanıcılarını her zaman dinleyen, önemseyen ve gelişen Bybit’in misyonu, kriptonun gücüne ve geleceğine gönülden inananları sonuna kadar desteklemek ve hiç dinmeyen tutku ile hayalleri gerçekleştirmektir. Bybit, kriptoya gönülden bağlı olan kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmelerine ve bu alanda aradıkları özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olma tutkusu ile kuruldu. Kripto para birimlerinin ve geleneksel finans modellerinin en iyilerini bir araya getirerek sektörde devrim yaratmaya devam etmeyi hedefliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Cardano (ADA) Kendi Boğa Koşusunu Yapabilir mi?

BlockFi Söylentileri Reddetti, FTX Sessizliğini Koruyor