içinde

Bybit, Ethereum (ETH) Hard Fork Yükseltmesini Destekleyecek

Bybit, 29 Haziran 2022 UTC 10:43’te (TSİ 13:43) gerçekleşmesi beklenen Ethereum (ETH) hard fork yükseltmesini 15.050.000 blokla destekleyeceğini duyurdu!

Bybit, resmi Twitter hesabında paylaştığı 27 Haziran tarihli bir tweet’te 29 Haziran’da gerçekleşmesi planlanan Ethereum (ETH) hard fork yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu.

ETH ve ERC-20 token’larının yanı sıra ERC-721 ve ERC-1155 token’larının (NFT’ler) yatırılması ve çekilmesi işlemleri 29 Haziran 2022’de UTC 09:43’ten (TSİ 12:43) itibaren kısa süreliğine askıya alınacaktır.*

Bybit, ağın hızına bağlı olarak askıya alma süresini kesin olarak belirleyecektir. ETH ve ERC-20 token’larının yanı sıra ERC-721 ve ERC-1155 token’larının (NFT’ler) trade’i de dahil olmak üzere diğer faaliyetler etkilenmeyecektir.

ETH ve ERC-20 token’ların yanı sıra ERC-721 ve ERC-1155 token’larının (NFT’ler) yatırılması ve çekilmesi işlemleri, yükseltilmiş ağların kararlı olduğu kabul edildiğinde devam edecek ve konuyla ilgili başka bir duyuru yapılmayacaktır.

Ethereum (ETH) hard fork yükseltmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa Bybit destek ekibi birden çok konudaki desteği ile 7/24 sizin için burada destek vermeye hazırdır.

*Kullanıcılar, güncelleme sırasında meydana gelebilecek marj çağrılarını önlemek için önceden marj eklemeyi düşünebilir.

Bybit Misyonu

Misyonu, kriptonun gücüne ve geleceğine gönülden inananları sonuna kadar desteklemek ve hiç dinmeyen tutku ile hayalleri gerçekleştirmek olan Bybit, kriptoya gönülden bağlı olan kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmelerine ve bu alanda aradıkları özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olma tutkusu ile kuruldu.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Bitcoin, Ayı,

Glassnode Raporu: 2022 Ayı Piyasası Tarihin En Kötüsü

BTC

Bitcoin Fiyatında Dip Seviyesine Yakın mıyız?