içinde

Bybit ByVotes: CULT, BABY ve CREO Arasından En Sevdiğiniz Projeyi Oylayın!

Bybit ByVotes’un 3.Bölümünü duyurdu! Siz de Bybit’te yerinizi alarak Cult DAO (CULT), BabySwap (BABY) veya CreoEngine (CREO) arasından en sevdiğiniz projeye oy verebilirsiniz!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

ByVotes, Bybit’teki spot işlem listesinde görmek istediğiniz projeler için sizlere oy verme şansı sunuyor! Ayrıca, oy verdiğiniz projeler Bybit’te başarıyla listelendiğinde garantili ödüller kazanabilirsiniz!

ByVotes’un 3. bölümünde Cult DAO (CULT), BabySwap (BABY) veya CreoEngine (CREO) arasından favorinizi seçebilirsiniz!

Üç Projeye Hızlı Bakış

Cult DAO (CULT)

Cult DAO, merkeziyetsiz olarak çalışan projeleri güçlendirmeyi ve finanse etmeyi amaçlayan merkeziyetsiz bir otonom organizasyondur (DAO). $CULT ise Cult DAO’nun trade edilebilir ve likit token’ıdır. Cult DAO hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

BabySwap (BABY)

BabySwap; otomatik bir piyasa yapıcı (AMM), bir NFT koleksiyonu ve GameFi öğelerinden oluşan bir metaverse’dir. $BABY ise BabySwap’ın yerel token’ıdır. BabySwap hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

CreoEngine (CREO)

CreoEngine, geliştiricilerin oyun geliştirerek kazanmalarını sağlarken; oyunculara mobil oyunları aracılığıyla kazanç olanakları sunan bir oyun platformudur. CreoEngine, oyuncuların varlıklarını ve NFT’lerini trade etmeleri ve satmaları için bir C2C Marketplace’i de kapsar. CreoEngine hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Bu üç proje arasından en beğendiniz projeyi oylamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Bybit ByVotes’a ilk kez katılıyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Adım: Bybit Hesaplarınıza USDT Yatırın!

6 Temmuz 2022 UTC 23:59’a kadar Bybit hesaplarınızın anlık görüntüsü (snapshot) Bybit tarafından alınacak! Hesabınızda ne kadar çok USDT tutarsanız, o kadar çok oy hakkı alırsınız! Örneğin; Bybit hesaplarınızda (Spot, Derivatives and Earn) toplam 500 USDT’niz varsa 500 oy hakkı alırsınız!

Başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Fazladan oy hakkı kazanmak için KYC Lv 1 aracılığıyla kimliğinizi doğrulayabilirsiniz! Kimliğinizi doğruladığınız zaman toplamda 50 oy değerinde bir bonus ByVotes kuponu alacaksınız!

2. Adım: En Sevdiğiniz Proje(ler) İçin Oy Verin!

Oylama dönemi: 7 Temmuz 2022 TSİ 6:00 – 8 Temmuz 2022 TSİ 6:00

En çok beğendiğiniz proje için oylama döneminde favori proje(ler)inize oy verebilirsiniz! Birden çok kez ve birden çok proje için oy verebilirsiniz!

Oylama hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

En çok oyu alan kazanan proje, Bybit Spot İşlem Platformunda listelenecektir. Dahası, kazanan projeye oy verdiyseniz projenin yerel token’ları, oylama sona erdikten sonra üç saat içinde 8 Temmuz 2022’de ödül olarak size airdrop’lar gönderilecektir.

Kazanan projenin token’ı, 8 Temmuz 2022 TSİ 13:00’te Innovation Zone’da listelenecektir!

Şartlar ve Gereklilikler

  1. Her ByVote kuponu yalnızca bir kez kullanılabilir.
  2. Kısıtlı ülkelerdeki kullanıcıların etkinliğe katılmasına izin verilmez.
  3. Kullanıcılar, oylama süresi boyunca birden çok kez ve birden fazla proje için oy kullanabilirler.
  4. Kullanıcılar, oylama döneminde öne çıkan her proje için en fazla 10.000 oy kullanabilirler.
  5. Uygun kullanıcılar, Alt Hesaplarında (Subaccount) USDT bulundurdukları için oy hakkı alacaklardır. Hesaplarında USDT bulunduran ve oy kullanan hesaplara projenin token’ı airdrop olarak gönderilecektir. Kullanıcılar, Ana Hesaplarıyla (Main Account) oy kullanabilir, Alt Hesapları ile oy kullanamazlar.
  6. Yalnızca kazanan projeye oy veren kullanıcılar ödül alacaktır. Ödül(ler) varsa, doğrudan kullanıcıların Spot Hesaplarına airdrop ile gönderilecektir.
  7. Kullanıcılar toplam ödül havuzunun en fazla %1’ini alacaktır.
  8. Bybit, ek bonuslar toplamak için toplu hesap kayıtları ve yasa dışı, hileli veya zararlı amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler de dahil olmak üzere, etkinlik sırasında dolandırıcılık içeren veya kötü niyetli faaliyetlerde bulunan herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  9. Bybit, kullanıcıları önceden bilgilendirmeden bu etkinliğin şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  10. Bybit, bu olayın nihai yorumu hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz varsa, Bybit müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Algoritmik Stablecoin

Algoritmik Stablecoin Nedir?

Elon Musk’ın Şirketlerinden Boring Company, Ödemeler İçin DOGE Kabul Edecek!