içinde

Bybit 8.000.000 MENZY Kazanma Şansı!

Bybit, spot trade işlemlerinde yaklaşan MENZY listelemesini duyurdu! Yaklaşan MENZY listelemesini kutlamak için 8.000.000 MENZY ödül havuzundan pay kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Etkinlik süresi: 6 Temmuz 2022 TSİ 11:00 – 24 Temmuz 2022 TSİ 02:59

MENZY ödül havuzundan pay kazanmak için tek yapmanız gereken etkinlik süresince 2.000 MENZY ödül almak için Bybit’e 10.000 MENZY yatırmak!

Ödüller sıralamaya göre dağıtılacaktır.

Başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Daha fazla bilgi almak için Bybit Yardım Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz!

Şartlar ve Gereklilikler

  1. Ödül hesaplamasında sadece etkinlik süresi içinde yapılan para yatırma işlemleri dikkate alınacaktır.
  2. P2P Alım Satım yoluyla yapılan para yatırma işlemleri bu etkinlik için sayılacaktır.
  3. Bir Alt Hesap (Subaccount) kullanılarak yapılan para yatırma işlemleri bu etkinliğe dahil edilmeyecektir.
  4. Uygun ödül alıcılarına ödül(ler) e-posta yoluyla bildirilecektir. Ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 30 iş günü içinde kazananların Spot Hesaplarına yatırılacaktır.
  5. Bybit, ek bonuslar toplamak için toplu hesap kayıtları ve yasa dışı, hileli veya zararlı amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler de dahil olmak üzere, etkinlik sırasında dolandırıcılık içeren veya kötü niyetli faaliyetlerde bulunan herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  6. Bybit, kullanıcıları önceden bilgilendirmeden bu etkinliğin şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  7. Bybit, bu olayın nihai yorumu hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz varsa, Bybit Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Bybit Elrond (EGLD) Ağ Yükseltmesini Destekleyecek

Ceek VR (CEEK) Kendi Boğa Koşusunu Yapabilir mi?