içinde

Bybit 150.000 Land of Conquest (SLG) Ödül Havuzu

Bybit, 19 Temmuz’da Launchpad’in en yeni projesi olan Land of Conquest’in (SLG) başarıyla başlatıldığını duyurdu!

Yeni Spot çifti SLG/USDT, artık hem Bybit’in web versiyonunda hem de Bybit uygulamasında alım satım için kullanılabilir!

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

%0,1’lik en düşük alıcı ücretleri ile Bybit Spot Ticaret Platformunda SLG alıp satabilirsiniz!

SLG trade etmeye hemen başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

19 Temmuz 2022 TSİ 15:00 – 26 Temmuz 2022 TSİ 15:00 tarihleri arasında Bybit’te en az 2.000 SLG satın alan ilk 500 trader, 150.000 SLG ödül havuzundan pay kazanacaktır!

150.000 SLG Ödül Havuzu

  1. Kampanya, toplam alım hacmi 2.000 SLG ve üzeri olan yatırımcılar için geçerlidir.
  2. İşlem dönemi: 19 Temmuz 2022 TSİ 15:00 – 26 Temmuz 2022 TSİ 15:00
  3. SLG ödülleri, trade gereksinimlerini karşılayan ilk 500 trader’a airdrop yoluyla dağıtılacaktır.

Bybit’teki token listeleme etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi için Bybit Yardım Merkezini ziyaret edebilirsiniz!

Kurallar hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Bybit Misyonu

Kullanıcılarını her zaman dinleyen, önemseyen ve gelişen Bybit’in misyonu, kriptonun gücüne ve geleceğine gönülden inananları sonuna kadar desteklemek ve hiç dinmeyen tutku ile hayalleri gerçekleştirmektir. Bybit, kriptoya gönülden bağlı olan kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmelerine ve bu alanda aradıkları özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olma tutkusu ile kuruldu. Kripto para birimlerinin ve geleneksel finans modellerinin en iyilerini bir araya getirerek sektörde devrim yaratmaya devam etmeyi hedefliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Kripto Cüzdanlar ve Web3 Geleceğinde Oynayacakları Rol

Trust Wallet: Kurtarma İfadesinin Kaybolması