içinde

Bybit 1.200.000 $KUNCI Kazanma Fırsatı!

Bybit, Spot ticaret platformunda Innovation Zone’da KUNCI listelediğini duyurdu! Bybit, KUNCI listelenmesini kutlamak için toplam 1.200.000 KUNCI ödül havuzlu iki özel etkinlik hazırladı.

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

1.Etkinlik: 400.000 KUNCI Ödül Havuzundan Pay Kazanmak İçin Para Yatırın!

Etkinlik dönemi: 20 Temmuz 2022 TSİ 13:00 – 4 Ağustos 2022 TSİ 2:59

Bu ödül havuzundan pay almak için etkinlik süresince Spot hesabınıza en az 2.000 KUNCI yatırmanız gereklidir. Bunun karşılığında ise ödül olarak 300 KUNCI alacaksınız!

Bu etkinlikten elde edeceğiniz nihai ödül toplamınız, birikmiş para yatırma hacminize bağlı olacak ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre 40.000 KUNCI ile sınırlandırılacaktır. Para yatırma hacminiz ne kadar yüksek olursa, ödül havuzundaki payınız da orantılı olarak artacaktır!

Başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

2.Etkinlik: 800.000 KUNCI Ödül Havuzu ile %55’e varan APY Kazanmak için KUNCI Stake Edin!

Etkinlik dönemi: 30 Temmuz 2022 TSİ 13:00 – 30 Ağustos 2022 TSİ 13:00

Etkinlik Detayları

1. Gün: Bybit Birikim ile maksimum 5.000 KUNCI’ye kadar stake edin!

2. Gün: Faiz kazanmaya başlayın!

3. Gün: Bir önceki günden kazanılan getiri, Earn Hesabınıza otomatik olarak yatırılacak ve token’larınız hala stake edildiği sürece, etkinliğin son gününe kadar faiz günlük olarak yatırılmaya devam edecektir.

Varlıklarınızı istediğiniz zaman geri alabileceğinizi unutmayın!

KUNCI stake etmeye hemen başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Şartlar ve Gereklilikler

  1. 1.Etkinlik için ödül hesaplamasında yalnızca etkinlik süresi içinde yapılan para yatırma işlemleri dikkate alınacaktır.
  2. Bir Alt Hesap (Subaccount) kullanılarak yapılan para yatırma işlemleri, 1.Etkinlik’e dahil edilmeyecektir.
  3. 1.Etkinlik’in uygun ödül alıcılarına ödül(ler) e-posta yoluyla bildirilecektir. Ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 30 iş günü içinde uygun bulunan kazananların Spot Hesaplarına yatırılacaktır.
  4. Kullanıcılar, Bybit Birikim’e katılabilmek için bireysel KYC Lv. 1 veya KYC Lv. 2’yi tamamlamalıdır. İş KYC’si kabul edilmez.
  5. Günlük getiri, stake edilen token sayısı * (stake edilen token için APY / 365) olarak hesaplanır.
  6. Kullanıcılar varlıklarını istedikleri zaman geri alabilir ve stake edilen varlıkları anında kullanıcıların Earn Account’larına otomatik olarak yatırılır. Para çekme gününde herhangi bir getiri hesaplanmayacağını unutmayın!
  7. Bybit Birikim, Alt Hesapları desteklemez.
  8. Bybit, etkinlik sırasında ek bonuslar toplamak için toplu hesap kayıtları ve yasa dışı, hileli veya zararlı amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler de dahil olmak üzere dolandırıcılık içeren veya suistimal edici faaliyetlerde bulunan herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  9. Bybit, kullanıcıları önceden bilgilendirmeden bu etkinliğin şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  10. Bybit, bu olayın nihai yorumu hakkını saklı tutar.

Herhangi bir sorunuz varsa Bybit Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Ledger & MetaMask Ortaklığı: Ledger Nano X Yakında MetaMask MobilApp İle Uyumlu

Kripto para, Bitcoin

Kripto Paralar İçin Dünyadaki Son Gelişmeler