in ,

Büyük Güncelleme Öncesi O Varlığın Volatilitesi Artıyor

Ethereum (ETH), dünden bu yana pozitif ivmesini artırarak yatay görünümünü yukarı yönde kırdı ve son 7 ayın zirvesine ulaştı. 

Dün %3’ün üzerinde artış yaşayan lider altcoin Ethereum, bugün de yükselişini devam ettirdi. Varlık, Ağustos 2022’den sonra ilk kez 1.900 dolar bandını aştı. 

Ethereum’un bu hafta gerçekleştirdiği olumlu performans, Bitcoin karşısındaki değerinde de önemli bir artışa neden oldu. 

Ethereum’un %20’lik piyasa hakimiyetine sahip olmasından dolayı altcoin piyasası da varlığı yakından takip ediyor. 

12 Nisan’da gerçekleşmesi beklenen Shapella güncellemesi öncesi pozitif fiyat hareketinin önemli olduğunu düşünen piyasa yorumcuları, iki yılı aşkın sürenin ardından kullanıcıların Ethereum varlıklarına ve ödüllerine kavuşacaklarını hatırlatıyor. 

Serbest bırakılacak olan ETH’lerin bir satış baskısı oluşturabileceği ve kısa vadede fiyatı aşağı yöne çekebileceği konusu da gündemdeki tazeliğini koruyor. 

Bununla birlikte, Ethereum ağında staking hizmeti veren platformlar olan Rocket Pool (RPL) ve Lido DAO (LDO) son 24 saatte pozitif fiyatlanan varlıklar arasında yer aldı. Varlıklar 24 saatlik verilere göre %10’un üzerinde artış yaşadı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Koinsaati, Kriptopara, Cüzdan

Likidite Havuzu Kavramına Genel Bir Bakış

kripto sözlüğü

Kripto Sözlüğü (E-H)