in ,

Büyük Borsalarda Listelenmeden Önce Değer Ve İlgi Gören Yeni Projeler

Exeedme (XED)

DeFi  ve NFT altyapısı sunan, Polkadot bağlantısı olan gaming projesi. Son günlerde oldukça ses getiren bu projesin IDO’su bir IDO platformu olan Polkastarter’da oldukça yoğun talep görmüştü. Özellikle Q2 (yılın ikinci çeyreği) staking havuzu, oyun madenciliği, oyun turnuvaları gibi oldukça geniş ölçekli işler yapan bu proje Tier 1 borsa listelemesi alabilir.

Stake Dao (SDT)

Tüm defi varlıklarını izlemek ve yönetme seçeneği sunan bu merkeziyetsiz platform, çok yakın zamanda airdrop yaparak güzel sükse yapmıştı. Merkeziyetsiz platformlar çok hızlı gelişme gösterse de, büyük borsalar genelde listelemeler konusunda isteksiz olabilmekte. Temkinle takip edilmesi gereken bir proje.

Yield Optimization Platform & Protocol (YOP)

Ethereum ve Polkadot sistemlerini destekleyen, hepsi bir arada bir optimizasyon platformu olan projenin; Dao Maker,Balancer gibi ortaklıkları mevcut. Tokenomisi başarılan olan bu proje Tier 1 listelenme olasılığı mevcut projelerden biri.

Lido Dao (LDO)

Şu an yedinci büyük Ethereum kilitleme havuzu olan LDO merkeziyetsiz bir proje; defi alanında oldukça deneyimli bir ekibe sahip, Andre Cronje projesi Kp3r’nin likidite havuzuna dahil ettiği bu proje, oldukça yüksek potansiyele sahip.

Poolz Finance (POOLZ)

Cross chain havuzları ve açık arttırmaları destekleyen altyapısı ile merkeziyetsizlik vadeden bu defi projesi, Ethereum, Tomochain ve Moonbeam entegrasyonunu tamamlamış durumda. Proje üretenler ile yatırımcılar arasındaki köprü vazifesi görecek bu proje; Coingecko ve Dextools gibi platformlarda en çok aranılanlarda.

Polkacover (CVR)

DeFi, kripto ve NFT varlıklarına sigorta işlevi sağlayan yeni proje Polkacover; Ferrum Network, Phantasma Chain ve Hacken gibi piyasada güvenilir ve geniş bağlantıları olan partnerlerle iş yapar gibi duruyor.

Prosper (PROS)

Kısa vadeli tahmin ve riskten korunma platformu olan Prosper, likidite sağlayıcıları için cazip seçenekler sunduğu için, zamanla kendisine çekeceği likidite ile adından söz ettirebilir. Senenin ikinci çeyreğinde mobil uygulama yayınlama ve genel entegrasyonlara geçişle, daha kapsamlı bir hizmet verecektir.

Kripto Para

Insured Finance (INFI)

Yine bir kripto para sigorta platformu olan INFI, özellikle merkeziyetsiz borsa kullanıcılarının sıkça yaşadığı Rugpull (Likidite sağlayıcısının likiditeyi toptan çekmesi) sorununa da çözüm sunmakta. Diğer sigorta platformları gibi yılın ikinci ve üçüncü çeyreği için daha yoğun bir yol haritasına sahip. Polkadot ağında olması da bu platformun avantajlarından biri.

Glitch Protocol (GLCH)

Gex (Merkeziyetsiz Takas) özelliğiyle adından söz ettirecek defi projesi olan Glitch, kullanıcılarına kar paylaşım modeli sunarak cazip hale gelen bir platform. Diğer defi projelerinden daha sofistike bir işleve sahip.

Arth (ARTH)

Dünyanın ilk Valuecoin’i olma iddiasında bulunan bu proje, 1 milyon dolar gibi çok düşük bir marketcap’e sahip. Bilinen bir defi projesi Mahadao’nun altyapısını kullanan bu proje de, Mahadao geliştikçe gelişip, marketcap’i artabilir.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Caner Ok tarafından yazıldı.

Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olduktan sonra uzun süre turizm alanında yöneticilik ve danışmanlık hizmetleri yürüttü. Sosyal medya ve dijital yayıncılık deneyiminin ardından blockchain teknolojisi alanına yöneldi. Son dört yıldır blockchain alanında editörlük, komunite yöneticiliği, sosyal medya yönetimi, marketing ve inovatif gelişimler alanlarında çalıştı. Koinsaati'nde Takım Lideri görevlerini sürdürüyor.

22 Ocak 2021 Tarihli ETH, LTC Ve DOT Analizi

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: DOT 25 Doları Test Edebilir