in

Bundesliga ve Bundesliga 2, Sorare’ye Katıldı

Sorare

Sorare, Bundesliga ve Bundesliga 2 ile ortaklığını duyurmaktan büyük heyecan duyuyor.

Bundesliga, ikonik bir futbol ligi olarak dünyanın en heyecan verici kulüplerinden ve futbolcularından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Sorare, Alman milli takımıyla ortaklığının ardından, Almanya’da daha da genişlemekten ve tutkularını kutlamayı bilen futbol taraftarlarını ağırlamaktan heyecan duyuyor.

Almanya’da her maç günü bir festivaldir. Bundesliga, futbol stadyumlarında en yüksek ortalama seyirci sayısına sahiptir. Olması gerektiği gibi futbol, taraftarların kulüpleriyle ve favori oyuncularla bağlantısının özel ve kalıcı olduğu yerdir.

Dünyanın en iyi liglerinden birini daha ağırlayarak, şu anda Sorare’de temsil edilen 200’den fazla kulüp var ve bu, Sorare’nin dünyanın en iyi 20 ligi ile ortaklık yapma hedefine bir adım daha yaklaşmak demek.

Sorare Bundesliga koleksiyonları Ekim ayı sonuna kadar piyasaya sürülecek. Bu kullanıcılara keşif arşivlerinde derinlere inmek ve yepyeni bir fantastik futbol dünyasını keşfetmek için yeterli zaman verir.

Borussia Dortmund, RB Leipzig, Borussia Mönchengladbach, Wolfsburg ve Union Berlin gibi dünya çapındaki futbol kulüplerinin yanı sıra Erling Haaland, Florian Wirtz, Leroy Sané, Daicha Kamada, Matthias Ginter, André Silva gibi heyecan verici oyuncular… liste oldukça büyük! Yapılması gereken yeni taktikler ve çok fazla scouting var.

Sorare Moments

Ortaklık aynı zamanda Sorare’nin ve mevcut topluluk için tarihi bir dönüm noktasını temsil ediyor. Bugün aynı zamanda Sorare NFT Moments da duyuruldu!

EVET! Sorare Moments, futbol tutkunuzun ve anlarınızın kilidini açmanın yeni bir koleksiyonu olacak.

Sorare Bundesliga Moments 2022’de piyasaya sürülecek. Gelecek yıl yayınlanmadan önce kullanım planları hakkında daha fazla bilgi paylaşılacak. Twitter duyurusundaki ilk Moment prototipinin gizli bir önizlemesini izleyin ve yeniden izleyin ve yeniden izleyin.

Mevcut Bundesliga sezonundan NFT’sini hak ettiğini düşündüğünüz bir an varsa, #SorareMoments hashtag’ini kullanarak Twitter’da Sorare’ye bildirebilirsiniz.

  • Geleceği parlak futbol fantezi oyunu olan Sorare’ye buradan kayıt olup, hem oyun oynayıp hem de para kazanabilirsiniz.

Bundesliga 2

Sorare’nin, efsanevi kulüplerle muhteşem bir lig olmasına rağmen, Bundesliga 2 kartlarını kapatmak veya yayınlamak için acil bir planı yok.

Almanya’daki ve dünyadaki Bundesliga taraftarlarını ağırlamaktan ve onlara Sorare’nin NFT’lerin ve Global Fantezi Futbol’un büyüsüyle açtığı özel futbol bağlantısını tanıtmaktan heyecan duyan Sorare, önümüzdeki haftalarda bilet çekilişleri ve ekstra Özel Weekly’ler de gerçekleştirecek.

Son olarak, Sorare geri bildirimleri ve destekleri için tüm topluluğuna çok teşekkür ediyor.

Sorare’nin odak noktası, en iyi fantezi futbol deneyimini oluşturmaktır ve bu yolculuk tam gaz devam ediyor!

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Axie Infinity Token (AXS) Nasıl Stake Edilir?

Bitcoin

Bitcoin’de Son Durum Nedir? | BTC Teknik Analizi