içinde

Bullieverse (BULL) Huobi Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Bullieverse (BULL) Nedir?

Bullieverse (BULL) yatırma işlemleri 9 Mart TSİ 06:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Bullieverse (BULL) için 9 Mart TSİ 06:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. BULL için spot işlemler (BULL/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 9 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak BULL’larınızı Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 10 Mart 06:30’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının BULL listeleme haberi:

Bullieverse (BULL) Nedir?

Bullieverse, oyuncular ve içerik oluşturucular topluluğu için geliştirilmiş bir Açık Metaverse’dir. Oyun oynayabileceğiniz, deneyimler yaratabileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz fantastik bir Metaverse Adası. Bulliever Island, topluluğun oynaması ve ödüller kazanması için bir oyun salonuna sahip, sürekli genişleyen bir dünyadır. Yaklaşık 3 mil uzunluğunda ve genişliğinde bir adadır.

Tüm bu roller çeşitli teşvikler ve ödüller sağlayacaktır. Bunu etkinleştirmek için Bullieverse’nin iki token’i vardır. DAO yönetimi için BULL token’i ve oyun içi ödüller olarak SHELL token’i. BULL token’i, kilit kararlarla ve kararların oylanmasıyla bağlantılı yönetişim token’idir. Shell token’i, platform likiditesini tutan ve play-to-earn ve create-and-earn ekonomilerini besleyen oyun aracı token’idir.

Official website: https://bullieverse.com/

Whitepaper: https://docs.bullieverse.com/white-paper/foreward/the-rise-of-metaverse

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin (BTC) Yükselişleri Devam Edecek mi?

Kriptopara

Yürütme Emri Kripto Paralar’ı Destekledi