in ,

Bull BTC CLUB (BBC) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin Hashrate dağıtımını ve Bitcoin’in birden çok finansal türevini entegre eden bir Hashrate hizmet platformu olan Bull BTC CLUB kısaca BBC nedir ve nasıl satın alınır?

BBC Avantajları ve Dezavantajları

Projenin misyonu, NFT‘ler aracılığıyla hash gücü işlemleri gerçekleştirmek için zincir üzerinde bilgi işlem gücünü arttırmaktır. Bull BTC Club kullanıcıları, hash gücü NFT’leri basabilir ve metaverse’te POW VR madeni oluşturabilir.

BBC, kullanıcıların Bull NFT‘lere sahip olarak pasif gelir elde etmelerini sağlar. Her NFT stake edilebilir ve Bitcoin madenciliğinden kar elde edilebilir. Hashrate NFT, BTC takası ve diğer çeşitlendirilmiş BTC finansal türevleri, kullanıcılara sistematik bir BTC Hashrate madenciliği hizmeti sunar.

BBC Ekibi ve Yatırımcıları

BTC CLUB projenin teknik ekibi tarafından tasarlanmıştır. Platform bilgi işlem gücü gelişimine daha iyi uyum sağlamak için NFT’leri ve Bitcoin gerçek bilgi işlem gücü madenciliğini geliştirmiştir.

BBC Yol Haritası

2021 yılının son çeyreğinde BBC Labs ve BBC DAO organizasyonu kuruldu. 2022 yılı içerisinde Bull, Genesis markası NFT’yi piyasaya sürdü ve çevrimiçi NFT ticaret pazarına girdi. Bull BTC CLUB Bilgi İşlem Gücü lansmanı gerçekleştirildi. 2023 yılının ilk çeyreğinde Bull BTC CLUB yönetişim tokeni BBC airdrop kampanyasını başlatmayı planlıyor.

Bull BTC CLUB Node Yönetişimi ve CLUB Üyeleri alımının başlatılması hedefleniyor. BBC Computing Power Exchange beta’nın ve NFT bilgi işlem gücü marketplace’in başlatılması bekleniyor. Nitelikli kullanıcılar için MINT NFT işlevini etkinleştirmek üzere POW Miner protokolünün çevrimiçi olması ve madenciler için BBC Metaverse’ün başlatılması planlanıyor.

BBC Tokenomisi

Token sembolü BBC olan projenin tokeni çeşitli amaçlar için kullanılır. Toplamda 2100000000 arzı bulunan tokenin %30’u NFT staking, %50’si ekosistem içi kullanımlar, %10’u ekip içerisinde harcamalar ve %10 Vault için kullanılır. 

BBC Nasıl Alınır? 

BBC almak oldukça basittir. KuCoin ve Mdex BSC gibi önemli borsalarda listelenen varlığı, bu borsalar üzerinden kolaylıkla alabilir, satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. KuCoin, şu anda bunun ticaretinin yapıldığı en aktif borsadır. Piyasada Bull BTC Club için popüler işlem çiftleri arasında BBC/USD, BBC/TRY ve BBC/EUR vardır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Ledger Hacklenebilir mi?

DeFi 2.0 Nedir ve Neden Önemlidir?