in ,

Bu Yıl 102 Milyar Dolar Değerinde Token Kilidi Açılacak!

Token Unlocks verilerine göre, 2023’te 102 milyar dolar değerinde token kilidi açılması bekleniyor. Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. 

Bu yıl içerisinde kilidi açılması beklenen en yüksek değerli tokenler arasında XRP, Filecoin ve Optimism yer gibi projeler yer alıyor. 

Kilidi açılan bu tokenlerin kilitli varlıklarının değerleri ise şöyle: 

XRP: 17,9 milyar dolar

FIL: 4,9 milyar dolar 

OP: 3,7 milyar dolar

LINK: 2,9 milyar dolar

BIT: 2,5 milyar dolar

APE: 2,3 milyar dolar

Listenin geri kalanında ise STEPN, Hedera, Axie Infinity, dYdX gibi projeler yer alıyor. Tam liste için aşağıdaki görsele göz atabilirsiniz. 

Kaynak: Token Unlocks

Bu projelerden 5 tanesinin kilidi ise bu hafta içinde açılacak. Bu hafta içinde açılacak kilitli varlıkları ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • 23 Ocak: 4.89 milyon adet AXS (yaklaşık 63.1 milyon dolar)
  • 25 Ocak: 4.65 milyon adet ACA (yaklaşık 700 bin dolar)
  • 27 Ocak: 42 milyon adet RON (yaklaşık 24 milyon dolar)
  • 27 Ocak: 16.8 milyon adet YGG (yaklaşık 4.8 milyon dolar)
  • 28 Ocak: 18 milyon adet IMX (yaklaşık 12 milyon dolar) 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Iron Fish Testnet Phase 3 ile Nasıl Etkileşim Kurulur?

Magic (MAGIC) Nedir ve Nasıl Satın Alınır?