in ,

Bu İki Altcoin Binance’de Listelenecek!

Binance

Lider kripto borsası Binance, meme coin yatırımcılarının uzun süredir beklediği gelişmeyi duyurdu. 

Binance, yaptığı açıklama ile son günlerde piyasaları kasıp kavuran Pepe (PEPE) ve Floki Inu’yu (FLOKI) listeleyeceğini söyledi. Binance, Innovation Zone’da listeleyeceğini açıkladığı varlıkları 5 Mayıs 2023 saat:19:00’da (TSİ) başlatacağını duyurdu. Platformun listeleyeceği işlem çiftleri ise şöyle: 

  • FLOKI/USDT
  • FLOKI/TUSD
  • PEPE/USDT
  • PEPE/TUSD

Binance ayrıca, İzole Marjin üzerindeki bu yeni marjin çiftleriyle FLOKI ve PEPE’yi ödünç alınabilir varlıklar olarak ekledi. FLOKI ve PEPE için para yatırma ve çekme işlemleri 6 Mayıs 2023’te 19:00’da (TSİ) başlayacak.

Platformun yaptığı duyuru sonrası ise varlıkların fiyatında çift haneli kazançlar sağlandı. Listeleme haberinin ardından PEPE %136, FLOKI ise %60’ın üzerinde artış yaşadı. Projeler bu yazının yazıldığı sırada henüz listelenmedi ancak listeleme işleminin gerçekleşmesi ve alım satım işlemlerinin açılmasının ardından fiyatın daha da yükselebileceği tahmin ediliyor. 

PEPE ve FLOKI’nin yükselişine devam edip etmeyeceği konusunda net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak projelerin söz konusu artışları ve olası spekülasyonlar konusunda yatırımcıların dikkat etmeleri gerekiyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

En İyi Balina Cüzdanlarının Analizi

Topluluğun Gücünü Keşfet: dYdX Türkiye Rol Sistemi