içinde

Bu Haftanın IDO ve Lansmanları | 3-9 Ocak 2022

Haftanın Lansmanları

Yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vadeden blockchain projeleri arasında bu hafta IDO ve lansman gerçekleştirecek projelerin bir listesini sizler için derledik.

Battle of Guardians (BGS)

Battle of Guardians, Unreal Engine’da geliştirilmiş ve Solana ağı üzerine kurulmuş gerçek zamanlı çok oyunculu bir NFT dövüş oyunudur. Oyuncular, geniş bir oyun dünyasında şiddetli çok bölgeli savaşlara girerler. BoG, oyuncuların daha fazla ödül kazanmak için diğer oyuncuları yenmek için sürekli bir savaş içinde olduğu bire bir oyundur.

Battle of Guardians
Battle of Guardians Oyun Modları

$BGS tokeni için IDO 3 Ocak tarihinde SolRazr platformunda gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: $0.003
 • Initial Marketcap: $505,500
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $BGS

Luna Rush (LUS)

Luna Rush, C.A.T.S ve MyBrute’den ilham alan, Anime tarzı grafiklere sahip, oyun seviyelerine ve strateji odaklı bir bir NFT Idle RPG Oyunudur. BSC ağında yer alan Luna Rush easy-to-play (oynaması kolay), simple-to-invest (yatırımı kolay) modeli baz alınarak tasarlanmıştır.

Diğer oyuncularla savaşabilir, arkadaşlarınızla takım kurabilir, turnuvalar kazanabilir, stratejiniz ve şansınızla para kazanabilirsiniz. Luna Rush’ta her biri benzersiz becerilere ve istatistiklere sahip 11 farklı savaşçı türü vardır.

Luna Rush

$LUS tokeni için IDO 3-4 Ocak tarihlerinde Binstarter, Infinity Pad, LuaStarter, BSCStation ve Launch Zone platformlarında gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: $0.06
 • Initial Marketcap: $226,800
 • Toplam Arz: 350,000,000 $LUS

Dogeon (DON)

Dogeon, blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformu olan Avalanche üzerine inşa edilmiş, Play-to-Earn bir Köpek Yetiştirme ve Yarış NFT oyunudur. Dogeon, NFT Gaming pazarındaki mevcut bir sorunu çözmek için inşa edilmiştir: İyi oynanabilirliğe sahip oyunlar, oynarken size teşvik vermez. Buna karşılık, size değerli ödüller veren oyunlar korkunç bir oynanışa sahiptir.

$DON tokeni için IDO 5-6 Ocak tarihlerinde Enjinstarter, Poolz, Roco Finance ve KrystalGO platformlarında gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: $0.03
 • Initial Marketcap: $765,000
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $DON

Galaxy Fight Club (GCOIN)

Galaxy Fight Club sadece bir avatar projesi değil, diğer tüm farklı NFT koleksiyonlarını tek bir platformda bir araya getiren gerçek zamanlı bir PvP oyunudur, bu, sahip olduğunuz bir NFT ile oturum açabileceğiniz ve savaşabileceğiniz anlamına gelir.

Galaxy Fight Club

$GCOIN tokeni için IDO 6 Ocak tarihinde Polkastarter platformunda gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: $0.50
 • Initial Marketcap: $1,687,500
 • Inital Token Arzı: 3,375,000 $GCOIN

SYN CITY (SYN)

SYN CITY, ilk Mafya Metaverse’idir. Modern sendikalar dünyasına stilize bir bakış açısı sergileyen SYN CITY, free-to-play ve play-to-earn bir oyun olarak, ayrıca devrim niteliğindeki MAFYA’yı bir DAO (MaaD) sistemi olarak tanıtarak Metaverse’i gerçekten daha erişilebilir hale getiriyor.

SYN CITY

$SYN tokeni için IDO 7 Ocak tarihinde Polkastarter, TrustPad, Bloktopia ve Seedify platformlarında gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: $0.02
 • Initial Marketcap: $520,000
 • Inital Token Arzı: 26,000,000 $SYN

Ninneko (NINO)

Ninneko, blockchain’deki geleneksel ödeme ağını yeniden oluşturan merkeziyetsiz bir finansal ödeme ağıdır. Programlanabilir ödemeleri kolaylaştırmak ve finansal altyapı geliştirmeyi kolaylaştırmak için rezerv para birimi NINO tarafından algoritmik olarak fiat para sabitli stablecoin sepetini kullanır.

Ninneko

$NINO Sapphire Cat Box satışı 8 Ocak tarihinde Launch Zone’da gerçekleşecek. Bu satışa dair detaylar yakında açıklanacak.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

The Unfettered: Gerçek Oyun Deneyimi Blockchain’e Taşınıyor

Cheersland: Kingdom Karnage Özel Whitelist’e Nasıl Katılınır?