in ,

Bu Haftanın En Çok Artanları

Bu yazımızda sizlerle birlikte haftanın öne çıkan 10 kripto para birimini inceleyeceğiz. Neden yükseldiler, ne kadar yükseldiler birlikte inceleyelim.

Injective (INJ)

Haftanın öne çıkan kripto varlıklarının başında, finans sektörüne odaklanan bir kripto para birimi olan Injective (INJ) yer alıyor. Varlık yaşadığı %14’lük artışla haftanın en çok artanları arasında yer aldı.

Render Token (RNDR)

GPU tabanlı rendering gücünü merkeziyetsiz bir şekilde render gücü ihtiyacı olanlara sunan Ethereum tabanlı bir proje olan Render Token, haftanın en çok artanları arasında yer aldı. Genel piyasa yükselişine uyum sağlayan Render Token (RNDR) %16.25’lik bir artış yaşadı.

Woo Network (WOO)

WOO Network’te yükselen kripto paralar arasında yerini almayı başardı. Kripto yatırımcılarını, kurumları, borsaları ve DeFi platformlarını birbirine entegre ederek kullanıcıların daha geniş likiditelere ulaşmasını hedefleyen ağın yerel kripto para birimi WOO, %12.27 artışla haftanın en çok yükselenleri arasında yer aldı.

Arbitrum (ARB)

Binance’nin yaptığı resmi açıklama sonrası Arbitrum %12.18’lik bir artış yaşamıştı. Bu artışın ardından, Shapella güncellemesinin rüzgarından faydalananlar arasında da yerini aldı. Varlık, güncellemenin ardından %18.02’lik bir artış yaşadı.

Solana (SOL)

FTX’in iflası ile birlikte uzun bir süredir olumsuz fiyat hareketleri sergileyen Solana, android telefon çıkaracağını duyurmuştu. Varlık, duyurunun ardından gerçekleşen lansman ile son bir hafta içerisinde %14.85’lik bir artış yaşadı.

Convex Finance (CVX)

ETH güncellemesi, Convex Finance’i de etkiledi. Varlık %13.29’luk bir artış yaşadı.

Immutable (IMX)

IMX, yüzde 6,61’lik bir yükseliş göstererek, bu yazının yazıldığı saatlerde günün en çok yükselen 3. coin’i oldu. IMX, geliştiricilerin kendi merkeziyetsiz uygulamalarını inşa etmelerine imkan sağladığı gibi kullanıcılarının NFT pazar yeri Immutable X Exchange aracılığıyla düşük ya da sıfır komisyon ücretli NFT işlemleri yapmasını sağlamaktadır.

Cardano (ADA)

Piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para birimi olan Cardano (ADA), haftanın yükselen kripto paraları arasında yerini aldı. Varlık %11.68’lik bir artış yaşadı.

Optimism (OP)

Optimism son zamanlarda güçlü bir potansiyel ortaya koyuyor. Son bir haftadır iyi bir yükseliş trendi yakalayan OP %12.32’lik bir artış yaşadı.

Ethereum (ETH)

Listemizin son sırasında ise Ethereum yer alıyor. Shapella güncellemesiyle olumlu fiyat hareketleri sergileyen Ethereum Mayıs ayından bu yana ilk kez 2.000 dolar seviyesini gördü. Bu hafta %10.77’lik bir artışa imza attı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

funding round

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Sui IDO Katılım Şartları Nedir?