in , , ,

Bu Haftanın Dikkat Çeken Projeleri

Proton

Halihazırda ticareti yapılabilen blokzinciri projeleri yada yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, halka arz veya ilk listeleme ile pazara girecek olan, blokzinciri projeleri arasında yeni haftanın en önemli etkinliklerinin bir listesini hazırlayıp sizler için tanıttık, destekçi ve partnerleriyle birlikte listelenme tarihlerini ve yerlerini de derledik.

Stacks (STX)

DeFi’nin özelliklerini Bitcoin ağının güvenliği ile birleştirmeyi amaçlayan bir proje, Bitcoin ağına akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler) getirmek için tasarlanmış bir katman blokzinciri protokolüdür.

Bitcoin Ağındaki İlk Komple DEX, Stackswap Mainnet 16 Kasım’da yayında.

StackSwap, Bitcoin katmanında çalışan ilk tamamen işlevsel merkeziyetsiz borsa (DEX) yayınlayacak. StackSwap, PoX kullanan ilk platformdur ve Stacks ekosisteminin DeFi merkezi olacaktır. Kullanıcılar, benzeri görülmemiş bir Bitcoin tabanlı ödül ödeme sistemi aracılığıyla Stack (STX) yatırarak ve stake ederek Bitcoin’de kar elde edebilirler.

Strip Finance (STRIP)

Yüz binlerce yaratıcı ve daha da fazla sayıda meraklı, bugün NFT alanında Milyonlarca dolar değerinde değer yaratmakla meşgul. Ancak; NFT’lerin sürekli artan transferi ve değeri, piyasada bir likidite sorunu yaratıyor.‌ DeFi alanı da gelecekteki bir tarihte olgunlaşmak üzere kilitlenen milyonlarca stake getirisi şeklinde benzer bir zorlukla karşı karşıya.‌

Strip Finance, bu sorunlar için NFT sahiplerine ve tahsildarlarına daha fazla para piyasası seçeneğine erişmeleri için araçlar sağlayan Teminatlı NFT ve DeFi Likidite Protokolünü sunuyor. 

STRIP/USDT paritesi 16 Kasım 07:00 UTC’de MEXC’de listelenecek.

Polkadot (DOT)

Polkadot, bir blokzinciri üzerinde, kullanıcıların kendi blokzincirlerini oluşturup ve işletebilecekleri küresel bir bilgisayar ağını teşvik etmeyi amaçlayan bir yazılımdır.

Parachainler, Polkadot Relay Chain’e bağlanan ve Polkadot’un çığır açan çok zincirli mimarisinin “çok zincirli” yönünü oluşturan çeşitli, özel blok zincirleridir.

Bu hafta 18 Kasım’da Parachain müzayedesi sona eriyor.

Polkadot ilk Parachain müzayedesini 11 Kasım’da başlatmıştı. Polkadot’taki her 7 günlük müzayede 2 dönemden oluşacaktır: bir başlangıç ​​periyodu ve ardından bir bitiş periyodu. Teklif verme, açık artırmanın kesin kapanış anının zincir üstü rastgelelik işlevi (VRF) tarafından geriye dönük olarak belirlendiği 7. günde sona erer.

MILC Platform (MLT)

MILC (Medya Endüstrisi Lisanslama İçeriği) Platformu, Welt der Wunder® tarafından oluşturuldu. Yüksek kaliteli video içeriği ile blokzinciri tarafından yönetilen bir lisans, ticaret ve satış platformunu oluşturan bir metaverse projesi.

MILC (MLT), Dünyadaki ilk Medya Metaverse platform lansmanı 19 Kasım’da gerçekleşecek.

XDEFI Wallet (XDEFI)

Bir zincir agnostik cüzdan. Yerel zincirlerinden bağımsız olarak tüm dijital varlıklarını saklama, alma, gönderme ve favori dApp’lere bağlanmanızı sağlıyor. XDEFI, Delphi Digital tarafından tasarlanan bir ERC-20 token’ıdır. Ana amacı; ekosistem katılımcılarının bir topluluk oluşturması ve cüzdan çevresinde bir ürün paketi sürdürmesi için uzun vadeli bir teşvik yaratmaktır.

XDEFI IDO

$XDEFI tokeni için IDO 15 Kasım 17:00’da (TSI)  MISO(Sushi) launchpad üzerinden gerçekleşiyor. 24 saat boyunca devam edecek. $XDEFI token’ı 18 Kasım tarihinde SushiSwap’ta listelenecek.

  • Listelenme Fiyatı: 0.65$
  • Listelenme Marketcap’i: 240,000$
  • Özel Satışta Toplanan Miktar: 40,251$

NuNet (NTX)

NuNet, herkesin bilgi işlem kaynaklarını paylaşmasına ve bunlardan para kazanmasına izin vererek bulut bilgi işlem gücünü merkezi bir hizmetten blokzinciri tarafından desteklenen açık bir protokole dönüştürür.

proje

15 Kasım tarihinde16:00’da (TSI) $NTX tokenı madencilik etkinliği için Launcpool’da yer almaya başladı.

  • Launchpool fiyat: 0.03$
  • Tahsis Büyüklüğü: 300.000$
  • DEX listesinde Market Cap: ​3,000,000$
  • Hak Kazanma: TGE’de %50, 1.ay %25, 2.ay %25

FC Porto Fan Token (PORTO)

FC Porto Fan Token tüm FC Porto destekçileri fan deneyimi devrim için tasarlanmış bir token BEP-20 aracıdır. Token, FC Porto taraftarlarına takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyonları avlama, NFT satın alma ve taraftar ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma yetkisi veriyor.

16 Kasım tarihinde Binance Launchpad’de FC Porto Fan Token (PORTO) token satışı (IEO) gerçekleşecek.

  • Listelenme Fiyatı: 1PORTO=1 USD (BNB cinsinden fiyat)
  • Listelenme Marketcap’i: 4,000,000$
  • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 10.000 USD (10.000 PORTO)

 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

MES tarafından yazıldı.

Kripto para, Bitcoin, Cüzdan

Facebook’un Novi Cüzdanı Kripto-Fiat Bölünmesini Aşamadı

kriptopara, Bitcoin

­Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler oldu? | 15 Kasım 2021