in ,

Bu Haftanın Artan 10 Coin’i

Bu yazımızda sizlerle birlikte haftanın öne çıkan 10 kripto para birimini inceleyeceğiz. Neden yükseldiler, ne kadar yükseldiler birlikte inceleyelim. 

Lido DAO (LDO)

Ethereum başta olmak üzere birçok blok zincir üzerinde kullanıcıların likit bir şekilde varlık stake etmesine olanak tanıyan Lido DAO, haftanın en çok yükselen varlıkları arasında yer aldı. 

V2 güncellemesini öncesinde olumlu fiyatlanan LDO, %10.05’in üzerinde artış yaşadı. 

Conflux (CFX)

Conflux, Çin’deki tek düzenleyici uyumlu, halka açık izinsiz bir blok zinciridir. Proje, kullanıcılar tarafından hızlı ve güvenli bir blok zincir olarak tanımlanıyor. 

Açık kaynaklı dApp’ler için bir Web3 protokolü olan Conflux, bu haftanın en çok artanları arasında yer aldı. Binance’in Conflux entegrasyonunu tamamlamasının ardından varlığın fiyatı %15.25 artış yaşadı. 

Troll Face (TROLL)

Tarihteki en popüler meme’lerden biri olan Trollface, mizah, hiciv ve internet kültürünün özünü temsil etmektedir. Yeni ortaya çıkan bir memecoin olan TROLL, bu haftanın en çok yükselen varlıkları arasında yerini aldı. 

MEXC üzerinde listelenmeye başlayan Troll Face (TROLL), %121.33’lük bir yükseliş yaşadı. 

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, bireylerin ekosisteme katkılarıyla ve oyun yetenekleri ile projeye katkı sağlayabileceği ve Pokemon’dan ilham alınan bir oyundur. 

Bu hafta Apple App Store üzerinde yer alacağının duyurulmasının ardından yükselen varlık %15.31 kazanım sağladı. 

Decentraland (MANA) 

Metaverse projelerinin yaşadığı yükseliş ve yaptığı ortaklıklar ile ön plana çıkan Decentraland, haftanın en çok yükselen varlıkları arasında yer aldı. 

NFTLabs ve popüler DJ Dillion Francis ile ortaklık sağlayan Decentraland, %10’un üzerinde artış yaşadı. 

Render Network (RNDR) 

Render Network, GPU hesaplama güüxne ihtiyaç duyan sanatçıları, stüdyoları ve GPU yeteneklerini kiralamak isteyenleri bir araya getirmeyi amaçlayan dağıtık bir GPU işleme ağıdır. 

Hafta içinde Apple ile ortaklık kurduğu söylentileri dolaşan varlık, bu gelişmenin ardından %19.11 yükseliş yaşadı. 

Mask Network (MASK) 

Mask Network, popüler sosyal medya platformlarının kullanıcılarının kripto para göndermesine, merkeziyetsiz uygulamalar ile etkileşimde bulunmasına ve şifrelenmiş içerikleri paylaşmasına imkan sağlar. 

Bu hafta The Open Network yatırımını duyuran proje, %10’un üzerinde yükseliş yaşadı. 

Synthetix (SNX) 

Synthetix, farklı özelliklerdeki kripto ve kripto dışı varlıklara blok zincir üzerinde işlem yapma olanağı sağlayan merkeziyetsiz finans protokolüdür. 

Synthetix topluluğunun bu hafta içi iki önemli iyileştirme önerisi sunmasıyla birlikte varlığın fiyatı %10 artış yaşadı. 

Milady Meme Coin (LADYS)

Son zamanlarda Elon Musk’ın attığı tweet ile yükseliş yaşayan LADYS, bu hafta DWF Labs’in 135 ETH karşılığında 2.36 trilyon LADYS satın almasını açıklamasıyla birlikte %9.03 artış yaşadı. 

Ripple (XRP)

Haftanın yükselen varlıkları arasında yer alan bir diğer proje ise Ripple oldu. SEC ile yıllardır süregelen davada pozitif gelişmelerin yaşanmasıyla birlikte XRP fiyatı bu hafta içi %3.75 yükseliş yaşadı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Binance

Binance, Kriptoda Yapay Zeka Kullanımını Anlatan Bir Gönderi Paylaştı