in ,

Bu Haftanın Artan 10 Coin’i

Bu yazımızda sizlerle birlikte haftanın öne çıkan 10 kripto para birimini inceleyeceğiz. Neden yükseldiler, ne kadar yükseldiler birlikte inceleyelim.

BoneShibaSwap (BONE)

Haftanın en çok yükselen kripto paraları arasında ilk sırada BoneShibaSwap (BONE) yer alıyor. Son bir hafta içinde %17.97 artış yaşayan BONE, bu yazının yazıldığı sırada 1.38 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. BONE fiyatının yükselişindeki en büyük tetikleyici olarak, Shibarium’un olumsuz algısının büyük kısmının ortadan kalkması gösterilebilir.

Sui (SUI)

Haftanın en çok yükselen kripto para birimleri arasında Sui ikinci sırada yer aldı.

Son bir hafta içinde %14.25 artış yaşayan Sui, yatırımcıların ilgisini topladı. SUI fiyatında yaşanan yükseliş, 28 Temmuz’da başlayan ve merakla beklenen Bullshark Quest 2 etkinliğinin 6 Eylül’e kadar uzatılacağının duyurulmasının ardından gerçekleşti.

Astar (ASTR)

Hafta boyunca yaşanan düşüşlere ve ayılara karşı meydan okuyan bir diğer kripto para birimi de Astar oldu.

Astar fiyatı son bir hafta içinde %10.23 yükselerek durgun piyasa koşullarının tersine hareket etti. ASTR fiyatındaki yükseliş,  projenin Sony ile ortaklık imzalamasının ardından geldi.

dYdX (DYDX)

Haftanın yükselen kripto para birimlerinden bir diğeri de dYdX oldu.

Yükselişin sebebi olarak, dYdX’in profesyonel yatırımcıların ilgi odağına girmesi gösterilebilir. Bununla ilgili Nansen platformunun kısa süre önce paylaştığı verileri örnek gösterebiliriz. Verilere göre, 80’den fazla cüzdan, 47 milyondan fazla dYdX token tutarken, 2023 başından bu yana cüzdanlar varlıklarını %30 oranında artırdı.

Stellar (XLM)

Bu hafta içinde artış yaşayan kripto paralardan bir diğeri de Stellar oldu. Son bir hafta içinde %5.25 artış yaşayan XLM de yatırımcıların yoğun alımları sonrası değerinde yükseliş gördü.

Hafta boyunca artış yaşayan diğer kripto para birimlerini ise şöyle sıralayabiliriz:

  • WOO Network (WOO) %11.90
  • Toncoin (TON) %10.41
  • TRON (TRX) %5.39
  • APENFT (NFT) %4.88
  • Render (RNDR) %3.87

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Testnet

Haftanın Testnet’leri

Bitcoin Fiyatında Son Durum Ne?